مهمان   -  ورود   |   جمعه,1 تير 1397
کد : 154164 تاریخ انتشار : 1393/12/07 زمان انتشار : 12:19:02

مراسم جشن روز مهندس محمودآباد برگزار شد


جشن روز مهندس محمودآباد با همکاری کانونهای مهندسین عصر روز چهارشنبه ششم اسفندماه در مجتمع رفاهی شرکت نفت محمودآباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان- دفتر نمایندگی محمودآباد،به مناسبت بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس ، جشنی با حضور مسئولین  استانی و شهرستانی (فرماندار،بخشداران،شهرداران،اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان) ، اعضای هیئت مدیره سازمان و با استقبال بی نظیر مهندسین و خانواده های آنان در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد.
در ابتدای مراسم مهندس عماد نیکپور رئیس دفتر نمایندگی ضمن خوشامدگویی و تبریک روز مهندس به ارائه گزارشی از عملکر دفتر نمایندگی درسال 93 پرداخت.
در ادامه مهندس فرزانه فرماندار شهرستان به تشکیل کارگروه ویژه مهندسین جهت مشاوره در بخشهای مختلف پرداخت و از شهرداریها و شورای اسلامی شهرمحمودآباد و سرخرود خواستار تعامل بیشتر و مشاوره کارساز با این کارگروه و بهره گیری از تجربیات ، اندیشه و مهارت مهندسان در مسائل شهری و پروژه های عمرانی شد.
در ادامه مراسم دکتر فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک این روز به مهندسین ، به پتانسیل این شهرستان در بخشهای مختلف پرداخت.
در این مراسم با اهداء لوح از مهندسین نمونه در رشته های مختلف،مهندسین پیشکسوت همچنین حسین توکلی قهرمان المپیک سیدنی و سرمربی تیم ملی جوانان تقدیر بعمل آمد

 جشن روز مهندس دفتر نمایندگی محمودآباد با مراسم ضیافت شام خاتمه یافت.
 
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :