مهمان   -  ورود   |   یکشبه,30 ارديبهشت 1397
کد : 174224 تاریخ انتشار : 1394/02/02 زمان انتشار : 18:32:09

به مناسبت روز جهانی زمین پاک انجام شد؛
جلسه هیات رئیسه دفتر نمایندگی با نمایندگان ادارات محیط زیست، آب و فاضلاب ، شهرداری ، شورای شهر محمودآباد


 به مناسبت روز جهانی زمین پاک ، دفتر نمایندگی محمودآباد جلسه مشترک با نمایندگان ادارات محیط زیست ، آب و فاضلاب ، شهرداری ، شورای شهر محمودآباد  روز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه در محل این دفتر برگزار شد.

 در این جلسه ابتدا رئیس اداره محیط زیست محمودآباد مهندس رنجبر به بیان مشکلات و معضلات اساسی محیط زیستی این شهرستان پرداخت و تلاش همه جانبه تمامی نهادها را در جهت حفظ و سلامت محیط زیست خواستار شد.

 رئیس شورای اسلامی محمودآباد دکتر علوی ضمن اعلام حمایت همه جانبه (مادی و معنوی) از کلیه طرحهای سازنده در راستای حفظ و بهبود محیط زیست محمودآباد ، اظهار داشت :فرهنگ سازی و نهادینه نمودن حفظ و سلامت محیط زیست که یک وظیفه شرعی و ملی است و خانواده ها ،  از ناحیه مدارس اقدام به تبلیغات و اجرای برنامه های ویژه نمایند.

 در ادامه رئیس دفتر نمایندگی محمودآباد  مهندس نیکپور پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه متشکل از نمایندگان دفتر نمایندگی ، محیط زیست ، شهرداری ها و شوراهای اسلامی محمودآباد و سرخرود ، جهت بازدید از پروژه های ساختمانی و نحوه اجرای دفع فاضلاب و رعایت مسائل محیط زیستی نمود.

 نمایندگان گروه تخصصی مکانیک این دفتر پیشنهاد دادن تا اداره محیط زیست شهرستان نسبت به کنترل و معرفی شرکت های دارای مجوز خاص برای ساخت سپتیک اقدام لازم بعمل آورده و لیست شرکتهای تایید شده را به ارگانهای مربوطه اعلام نمایند.

 در این جلسه از اداره محیط زیست شهرستان نیز درخواست ارائه طرح استاندار شماتیک سپتیک به دفتر نمایندگی و ارائه به کلیه مهندسین شد.

 در این جلسه مهندس ملایی , عضو هیات رئیسه دفتر نمایندگی بعنوان نماینده نظام در جلسات کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی محمودآباد معرفی شد.

 درپایان جلسه مقرر شد تا این جلسات این کارگوه بصورت ماهانه و منظم تشکیل گردد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :