مهمان   -  ورود   |   جمعه,31 خرداد 1398
کد : 184347 تاریخ انتشار : 1394/04/14 زمان انتشار : 10:44:16

جلسه هم اندیشی نظام مهندسی شهرستان جویبار با شهرداران جویبار ، کوهیخیل و دکتر حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی


جلسه هم اندیشی روز دوشنبه مورخ 8/4/94 با حضور دکتر سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر،جویبار،سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی و دکتر حمید بخشی شهردار جویبار و مهندس رضوی نوا شهردار کوهیخیل در محل دفتر نمایندگی جویبار جهت هماهنگی بیشتر در ساخت و ساز شهرستان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه مهندس نظری رئیس دفتر نمایندگی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین به بیان مشکلات موجود در امر ساخت و ساز پرداختند و از نظام مهندسی به عنوان عاملی در اجرای صحیح اصول مقررات ملی ساختمان یاد کردند، در ادامه دکتر بخشی شهردار جویبار به نقش نظام مهندسی در زیبایی هرچه بیشتر سیمای شهر اشاره کرد و آمادگی هرچه بیشتر شهرداری را جهت هماهنگی و همکاری با نظام مهندسی را اعلام نمود.

همچنین مهندس رضوی نوا شهردار کوهیخیل نیز از وجود دفتر رابط نظام مهندسی کوهیخیل در این شهر به عنوان سرفصل جدیدی در توسعه ساخت و ساز در این شهر یاد کردو آمادگی هر چه بیشتر خود را جهت همکاری با نظام مهندسی اعلام داشت.

در ادامه مهندس مدانلو و مهندس بهرامیان هیئت رئیسه دفتر نمایندگی نیز بر آمادگی هر چه بیشتر نظام مهندسی جویبار در ارائه خدمات مهندسی در تمامی عرصه های عمرانی شهر تاکید کرده و پتانسیل بالای مهندسین جویبار را به عنوان عامل مهمی در توسعه شهر دانستند.

 در پایان دکتر حسینی هماهنگی و انسجام بین شهرداریها و نظام مهندسی را عامل بسیار مهمی در توسعه شهری و ساخت و سازهای صحیح و اصولی عنوان کرد و استفاده از تکنیکهای صحیح و اصولی مهندسی را گام اساسی در داشتن یک شهر خوب و ایمن و عاری از ضعف فنی دانست و از معماری صحیح و اصولی و همگونی ساختمانها در معابر مختلف بعنوان عامل بسیار مهمی در زیبایی شهر برشمرد.

در پایان مقرر شد جلسه با شهرداران جویبار و کوهیخیل و دکتر سید هادی حسینی بصورت ماهانه و منظم جهت اجرای تصمیمات در محل دفتر نمایندگی جویبار تشکیل شود.

نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :