مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 194426 تاریخ انتشار : 1394/07/05 زمان انتشار : 12:04:03

رئيس دفترنمايندگي نظام مهندسي فريدونكنار:
 عدم رعايت اصول و ضوابط شهري در برخي از پروژه ها

رئیس دفترنمايندگي نظام مهندسي فريدونكنار اظهار داشت: ساختمان هايي بدون رعايت اصول و ضوابط شهري ساخته مي شوند و شهرداري به دليل منافع خود جلوگيري نمي كند.

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي مازندران- دفترنمايندگي فريدونكنار، مهندس كرم رمضاني گفت: ما سعي مي كنيم تا ساختمان ها را بصورت مهندسي بسازيم و از حوادث پيشگيري مي كنيم و در چند سال گذشته پيشرفت چشمگيري داشتيم و به جايي رسيديم كه در حال حاضر مالكين نيز از خدمات مهندسين استقبال مي كنند.

وی افزود: عدم همکاری لازم فی مابین دفترنمایندگی و شهرداری فریدونکنار و وجود کمیسیون ماده صد موجب شده که   بعضا مشاهده مي شود ساخت و سازها غیراصولی انجام میشود .

وي با اشاره به عدم رعايت اصول و ضوابط شهري در برخي از ساختمان ها اظهار داشت: ما پليس ساختمان نداريم تا جلوگيري كنيم و اين شهرداري است كه باید از عمليات ساختماني كه در آن اصول و ضوابط شهري رعايت نمي شود جلوگيري كند.

در ادامه اين نشست مهندس ابراهيم اصغري كريمي رئيس كانون مهندسين فريدونكنار با اشاره به تاثير مهندسان در شهري آباد اظهار داشت: ما در شهرمان مهندساني در رشته هاي مختلف از ليسانس تا دكتري داريم و استفاده نكردن از اين پتانسيل باعث شده كه اصلا شهرسازي زيبايي نداشته باشيم

وي گفت: ما در شهرمان پتانسيل اين را داريم و حاضريم در هر زمينه اي با شهرداري همكاري كنيم تا شهري آباد داشته باشيم.

در پايان حجت الاسلام و المسلمين جلالي اظهار داشت: مشكل اصلي شما در خودگرداني شهرداري است و پيشنهاد مي كنم جلسه اي مشترك با حضور فرماندار، شوراي اسلامي شهر، شهردار داشته باشيم زيرا كه حق گرفتني است نه دادني.

اولين جلسه هم انديشي هيات رئيسه دفترنمايندگي نظام مهندسي فريدونكنار، هيات مديره كانون مهندسين و امام جمعه فريدونكنار در روز اول مهرماه در دفتر نمايندگي نظام مهندسي فريدونكنار برگزار شد.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :