مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 204683 تاریخ انتشار : 1394/11/30 زمان انتشار : 11:21:50

شهردار بهشهر:
نظام مهندسی بازوی توانمند نظارتی در کنترل کیفیت ساخت و ساز


جلسه با حضور شهردار و اعضای شورای شهر بهشهر،معاون عمرانی و فنی وشهرسازی شهرداری ، هیات رئیسه دفترنمایندگی وهیات مدیره کانون ومهندسین شهردر سالن اجتماعات نظام مهندسی بهشهر برگزارشد.

مهندس علی پناه درابتدای مراسم ضمن تبریک روز فرا رسیدن روز مهندس با اشاره به تعامل و همکاری مطلوب فی مابین شهرداری و نظام مهندسی و گفت : این جلسه جهت تعامل و همفکری بیشتر نظام مهندسی وشهرداری به منظورطرح سوالات و دغدغه های مهندسان در ارتباط با شهرداری برگزار شد .

وی با اشاره به توانایی های مهندسان در توسعه و آبادانی شهر ،خواست  حمایت شهرداری در مشارکت مهندسین در امور شهرسازی شهر شد.

آزموده شهردار بهشهر با بیان اینکه تعامل شهرداری و سازمان نظام مهندسی در کیفیت ساخت و ساز موثر است بیان داشت: جهت دستیابی به کیفیت مطلوب در ساخت و سازها تعامل شهرداری و سازمان نظام مهندسی نقش بسزایی دارد .

وی با تاکید بر ضرورت همگرایی و تعامل بیش از پیش شهرداری و نظام مهندسی اظهار داشت: نظارت از مهم‌ترین ارکان ساخت و ساز است  و بسیاری از مشکلات در سطح شهر جز با تعامل و همکاری شورا ، شهرداری و نظام مهندسی مرتفع نخواهد شد و با همگرایی ، بسترهای مناسبی برای پویایی عرصه ساخت و ساز شهری مهیا  خواهد شد.

شهردار بهشهر افزود: نظام مهندسی بازوی توانمند نظارتی در کنترل کیفیت ساخت و ساز بوده و با بهره‌گیری ازاین پتانسیل می توان درجهت ارتقای کیفی سطح ساخت و سازهای شهری گام مثبتی برداشت.

آزموده به عملکرد و نقش کمیسیون ماده100 اشاره کرد و گفت: ماموریت کمیسیون ماده 100 کسب درآمد نیست  و درامد حاصل از این کمیسیون در سال 93 تقریبا 600 میلیون تومان بوده  که این رقم نه تنها بودجه ما را حرکت نداده  بلکه خط بطلان نیازمندیهای اصلی شهر محسوب می گردد.

در ادامه مهندسین به طرح سوالات و دغدغه های خود پرداختند و که بیشترین مشکلات مربوط به ماده صد وشهرسازی شهری بود که مقرر شد مهندسین با تشکیل کارگروهی همکاری بیشتری با شهرداری داشته باشند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :