مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,7 خرداد 1397
کد : 204694 تاریخ انتشار : 1394/12/03 زمان انتشار : 12:13:18

برگزاری جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه دفتر نمایندگی با بخشداری و شورای بخش شهرستان عباس آباد


به گزارش روابط عمومی سازمان – دفتر نمایندگی عباس آباد : جلسه هم اندیشی روز چهارشنبه 21بهمن ماه در محل دفتر نمایندگی با حضور بخشداری و شورای بخش شهرستان عباس آباد و هیأت رئیسه دفتر نمایندگی برگزار شد .

در این جلسه در خصوص ارائه پروانه ساختمانی و گواهی اتمام عملیات برای انجام بازرسی گاز برای ساختمانهای روستایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اهم مصوبات جلسه به شرح ذیل می باشد:

1 – در صورت صدور گواهی اتمام عملیات ساختمانی از سوی دهیاری و یا بخشداری برای ساختمانهای دارای پروانه ، واگذاری انشعاب گاز از طرف نظام مهندسی بلامانع است.

2 – به دلیل طولانی بودن روند اداری ارجاع ساختمانهای تازه ساخت به کمیسیون ماده 99 با گواهی صادره از بخشداری با این مضمون که پرونده متقاضی در کمیسیون مطرح و در حال بررسی می باشدهمراه با پرینت خروجی نظام فنی روستایی یا نظام مهندسی ،اخذ انشعاب گاز از سوی نظام مهندسی بلامانع است.

3 – برای ساختمانهای با قدمت بیش از ده سال گواهی گزارش وضعیت ساختمان با قید زیربنا،تعداد واحد،قدمت بنا،آدرس دقیق ملک به همراه قبض برق از و.احد دهیاری با تأیید بخشداری انجام بازرسی گاز بلامانع است.

4 – برای پروژه هایی با قدمت بیش از ده سال که از سازمان همیاری پروانه صادر گردیده است،پس از اخذ استعلام از نظام مهندسی و صدور گواهی در دست اقدام بخشداری،انشعاب گاز قابل واگذاری است و برای برای پروژه های با قدمت کمتر از ده سال با اخذ استعلام از نظام مهندسی و اخذ پروانه ساختمانی از بخشداری و صدور گواهی اتمام عملیات اجرایی انشعاب گاز قابل واگذاری می باشد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :