مهمان   -  ورود   |   جمعه,1 تير 1397
کد : 204693 تاریخ انتشار : 1394/12/01 زمان انتشار : 12:06:33

جشن روز مهندس محمودآباد در سال94


جشن روز مهندس محمودآباد با همکاری کانون های مهندسین عصر روز جمعه سی ام بهمن 94 در مجتمع رفاهی شرکت نفت محمودآباد برگزار شد.

مراسم بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس با حضور مسئولین استانی ،فرماندار، بخشداران، شهرداران،اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان ، رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران و اعضای هیئت مدیره سازمان و مهندسین شهر و خانواده های آنان در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد.

در ابتدای مراسم مهندس عماد نیکپور رئیس دفتر نمایندگی ضمن خوشامدگویی و تبریک روز مهندس از کانونها و عوامل اجرایی جشن تشکر نمود.

در ادامه مهندس قربانی رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندارن ، فرا رسیدن روز مهندس را به جامعه مهندسی و خانواده های آنان تبریک گفت و اظهار داشت : یکی از موضوعاتی که به شدت در هیأت مدیره مورد تاکید و پیگیری است بحث تکریم ارباب رجوع در دفاتر و ستاد سازمان است که  با پیگیری این موضوع آسایش اعضا را در سازمان هدف گذاری کرده ایم.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه اعضا در کوران ارائه خدمات مهندسی هستند و مسائل را بهتر لمس می کنند می توانند پیشنهادات و نظرات سازنده ای در ارائه هر چه بهتر خدمات داشته باشند بطوریکه هم مردم و هم جامعه مهندسی منتفع شودند.

به منظور گرامیداشت یاد مهندسان مرحوم در سال94 از خانواده مرحوم  مهدی روحی تجلیل شد.
 

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :