مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 204802 تاریخ انتشار : 1395/02/05 زمان انتشار : 15:12:45

جلسه شورای راهبردی با اعضاء گروههای تخصصی-کنترل نقشه –کنترل مضاعف دفتر


جلسه  شورای راهبردی با اعضاء گروههای تخصصی-کنترل نقشه –کنترل مضاعف  درمحل دفتر نمایندگی برگزار شد .

مهندس علی پناه ضمن خوش امد گوئی و تبریک سال نو  خواستار ارائه پیشنهادات وانتقادات  نسبت به عملکرد هیات رئیسه درسال 94  و بحث وتبادل نظر درخصوص نحوه صحیح ارائه خدمات مهندسی شد و در خصوص درخواست تعدادی از مهندسین درمورد رندوم نظارت به ارائه توضیحات پرداخت.

وی در ادامه به تشریح عملکرد  سال 94 دفترنمایندگی پرداخت و اظهار داشت: بر اساس قانون ارجاع کار با نظام مهندسی و با توجه  به درخواست نظام مهندسی گلوگاه ،شرایط خاص  بحث نظارت رندوم در گلوگاه  موافقت واغاز شد .

رئیس دفترنمایندگی افزود: برای پیاده سازی سیستم رندم در شهرستان بهشهر باید باتوجه به تعداد کار و متراژ ثبت شده در سال94  وتعداد مهندسین این دفتر باید بررسی شود که آیا با انجام سیستم رندوم مشکل مهندسین بهشهر رفع خواهد شد.

مهندس اسلامیان  توضیحی در خصوص شورای راهبردی ارائه کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از کارهایی که در سال 94انجام شد ماهیت اجتماعی داشت از جمله ارتباط با محیط زیست ،تجلیل از شهروندان برتر وکارآفرین برتر  این اقدامات باعث ارتقاء جایگاه جامعه مهندسی و نظام مهندسی ساختمان در جامعه خواهد شد که این امر نتیجه دیدگاه مطلوب هیأت رئیسه دفترنمایندگی است.

درادامه این نشست هر یک از مهندسان به ارائه نظرات ، مشکلات ومعضلات موجود پرداختند.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :