مهمان   -  ورود   |   سه شبه,21 آبان 1398
کد : 204896 تاریخ انتشار : 1395/03/29 زمان انتشار : 15:14:36

برگزاری همایش و دوره های آموزشی


روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، در راستای رویکرد مخاطب محور خود و به منظور صیانت از حقوق مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی و تحکیم ارتباز با جامعه مهندسی و عموم مردم طرح "واحدهای پاسخگو " را در سطح ستاد و 21 دفتر نمایندگی به اجرا در آورده که در اجرای این طرح تمامی پیام ها در بازه زمانی ساعت 10 الی 12 هر روز مورد کارشناسی قرار گرفته و پاسخ های لازم به مخاطب مربوطه ارسال خواهد شد و چناچه پاسخی دربرگیری بیشتری داشته باشد پیام و پاسخ در بخش "پرسش و پاسخ" وب سایت سازمان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت."تماس با ما" و " انتقادات و پیشنهادات" در وب سایت سازمان کانال های ارتباطی ما در این طرح خواهد بود.

مطلب زیر که توسط یکی از کاربران وب سایت ارسال شده در راستای پاسخگویی سازمان و اجرای طرح پیگیری شده که نتیجه این پیگیری به شرح ذیل برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می شود.

پیام کاربر: باسلام ،خواهشمند است به دفاتر نظام مهندسي شهرستان ها ابلاغ فرماييد تا همايش و دوره هاي آموزشي جهت افزايش اطلاعات روز مهندسان برگزار نمايند تا هم آگاهي ما بالاتر رود و هم ار 2 يا 4 درصد افرايش سهميه خدمات مهنسي بهره ببريم . با تشكر

پاسخ :با سلام ،دفاترنمایندگی برگزار کننده همایش و سمینار نمی باشند. کانون ها در سطح استان در حال برگزاری اینگونه سمینارها می باشند که در صورت تماس با کانون شهر خود از برنامه همایش های امتیاز دار مطلع خواهید شد.

 
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :