مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 204958 تاریخ انتشار : 1395/04/13 زمان انتشار : 11:19:16

جلسه مشترک کارشناسان رسمی دادگستری، کارشناسان انجمن ماده 27 و سرپرست دفتر نمایندگی قائم شهر


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران – دفتر نمایندگی قائم شهر: روز شنبه 12تیرماه  جلسه هم اندیشی با حضور مهندس مهناز رجبعلیان سرپرست دفتر نمایندگی قائم شهر و جمعی از کارشناسان رسمی دادگستری و کارشناسان انجمن ماده 27 این شهرستان در محل دفتر نمایندگی قائم شهر برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس جمشیدی دبیر انجمن ماده 27 استان مازندران توضیحاتی از مشروح جلسات گذشته با شهرداری در خصوص صدور استحکام بنا ارائه داد و در ادامه پس از بحث و تبادل نظر حاضرین در مورد صلاحیت مهندسین صادر کننده گواهی استحکام بنا، مهندس رجبعلیان با اشاره به متن ابلاغیه استانداری خاطر نشان کرد: « با توجه به اینکه صدور گواهی استحکام بنا در نهایت منجر به صدور پایان کار خواهد شد، مهندسینی می بایست این گواهی ها را صادر نمایند که بتوانند در ادامه نظارت پروژه را نیز بر عهده بگیرند ».

 وی با بررسی همه جوانب سیستم ارجاع گواهی استحکام بنا توسط دفتر نمایندگی قائم شهر، اجرایی شدن آن را منوط به مکاتبات با سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران دانست.

سرپرست دفتر نمایندگی قائمشهر با اشاره به مکاتباتی که در خصوص ارجاع کارشناسی از طریق دفتر نمایندگی با شهرداری انجام شد اظهار داشت :نتیجه این مکاتبات از طریق پیام کوتاه به مهندسین دارای صلاحیت اطلاع رسانی خواهد شد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :