مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,7 خرداد 1397
کد : 205064 تاریخ انتشار : 1395/05/17 زمان انتشار : 10:05:23

جلسه هم اندیشی کمیته دفع بهداشتی فاضلاب شهرستان عباس آباد برگزار شد


جلسه کمیته دفع بهداشتی فاضلاب شهرستان با حضور نمایندگان فرمانداری، بخشداریها،شهرداریها،محیط زیست،شبکه بهداشت و مهندسین متخصص دفتر نمایندگی دکتر ریاضیان،دکتر دارابی و مهندس سلطانی در محل دفتر نمایندگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان – دفتر نمایندگی عباس آباد : این جلسه با محوریت کمیته های فرمانداری در جهت رفع مشکلات شهرستانی روز شنبه شانزدهم مرداد برای اولین بار به میزبانی دفتر نمایندگی برگزار شد.

در ابتدای جلسه خانم اعظم حسین زاده سرپرست دفتر نمایندگی ضمن خوشامدگویی به مسئولین شهرستان آمادگی همکاری نظام مهندسی را در حل مشکلات شهرستان با وجود مهندسین متخصص و مشتاق اعلام نمود.

در ادامه این جلسه در خصوص انواع چاه های سپتیک و چگونگی اجرای آن به صورت گزارش تصویری توضیحات کاملی توسط دکتر ریاضیان ارائه شد.

دکتر عباسپور بخشدار کلارآباد در این نشست در خصوص اجرای کانالهای زیرزمینی و چگونگی نظارت بر اجرای صحیح چاههای سپتیک از نظام مهندسی خواستار طرح کلی که قابلیت اجرا در سطح شهرستان را داشته باشد،شد.

مهندس قاسمی نماینده فرماندار نیز ضمن تشکر از همکاری صمیمانه نظام مهندسی درخواست همکاری هرچه بیشتر در خصوص مرتفع نمودن برخی مسائل و معضلات شهری را نمود.

مقرر شد جلسه آینده در محل فرمانداری با حضور فرماندار ، شهرداران و بخشداران منطقه برگزار شود.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :