مهمان   -  ورود   |   سه شبه,21 آبان 1398
کد : 205066 تاریخ انتشار : 1395/05/17 زمان انتشار : 10:44:24

چگونگی اخذ مجوز برگزاری آزمون ارتقاء پایه نظام مهندسی


روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، در راستای رویکرد مخاطب محور خود و به منظور صیانت از حقوق مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی و تحکیم ارتباز با جامعه مهندسی و عموم مردم طرح "واحدهای پاسخگو " را در سطح ستاد و 21 دفتر نمایندگی به اجرا در آورده که در اجرای این طرح تمامی پیام ها در بازه زمانی ساعت 10 الی 12 هر روز مورد کارشناسی قرار گرفته و پاسخ های لازم به مخاطب مربوطه ارسال خواهد شد و چناچه پاسخی دربرگیری بیشتری داشته باشد پیام و پاسخ در بخش "پرسش و پاسخ" وب سایت سازمان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت."تماس با ما" و " انتقادات و پیشنهادات" در وب سایت سازمان کانال های ارتباطی ما در این طرح خواهد بود.

مطلب زیر که توسط یکی از کاربران وب سایت ارسال شده در راستای پاسخگویی سازمان و اجرای طرح پیگیری شده که نتیجه این پیگیری به شرح ذیل برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می شود.

پیام کاربر: جهت برگزاری آزمون ارتقاء پایه نظام مهندسی ، نیاز به چه مجوز ،مدارک و امکاناتی هست. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

پاسخ: دانشگاه هایی می توانند برگزار کننده دوره های ارتقاء باشند که در لیست و دستورالعمل ارسالی وزارت راه و شهرسازی موجود باشند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :