مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 215138 تاریخ انتشار : 1395/07/05 زمان انتشار : 12:28:35

در راستای اجرائی شدن بازرسی برق کلیه اماکن:
جلسه مشترک ادارات شهرستان برگزار شد


به استناد نامه شماره 86/4/17981 مورخ 95/3/10 معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران و در راستای اجرائی شدن بازرسی برق کلیه اماکن توسط بازرسان ذیصلاح سازمان نظام مهندسی ساختمان ، مورد توافق وزارت راه و شهرسازی ، وزارت نیرو و سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، روز دوشنبه 16شهریور جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت توزیع برق غرب مازندران ، شهرداری های چالوس ، مرزن آباد ، هچیرود ، کلاردشت و نظام مهندسی چالوس و کلاردشت در محل دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان چالوس برگزار شد.

             در ابتدای جلسه سرپرست دفتر نمایندگی چالوس ضمن خوشامدگویی به حضار ، محاسن و مزایای استفاده از شیوه نامه بازرسی برق را برشمرد و با بیان این مطلب که تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری برای تحقق این امر فراهم گردیده است ، مساعدت تمام دستگاه های ذیربط جهت اجرایی شدن شیوه نامه را خواستار شد.

           در ادامه فرایند اجرای کار توسط نمایندگان شرکت توزیع برق غرب استان تشریح و مقرر شد از تاریخ این صورتجلسه ،  استعلام حریم از مراجع صدور پروانه به دفاتر نظام مهندسی ارسال گردد و برای هر پروژه ، بازرسی برق تعیین ، تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی اقدام شود.

             همچنین  در این جلسه به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد و در خاتمه دستگاههای اجرایی حاضر در جلسه ، آمادگی خود را جهت هر چه بهتر عملی شدن شیوه نامه اعلام نمودند.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :