مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 215246 تاریخ انتشار : 1395/10/06 زمان انتشار : 14:10:13

معاون عمرانی استاندار مازندران:
ضرورت همکاری دستگاه های مرتبط در اجرای محورهای کنفرانس ملی
HSE در کشور


معاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه باید به صورت جدی مباحث کنفرانس پیگیری و در کشور اجرا شود، گفت: این امر مهم نیازمند همکاری همه دستگاه‌های مرتبط با HSE است.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، علی نبیان روز دوشنبه ششم دی ماه در مراسم اختتامیه کنفرانس ملیHSE اظهار کرد: اقدامات بسیاری مناسبی در زمینه مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست در این مدت در استان مازندران انجام شد.

وی تصریح کرد: به دلیل اقدامات مناسب انجام شده در زمینه  HSE دبیرخانه دائمی مبحث 12 به مازندران واگذار شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران یادآور شد: باید از این فرصت برای نهادینه سازی به مباحث ایمنی در صنعت ساختمان توجه ویژه شود.

وی خاطر نشان کرد: برای اثر بخشی این کنفرانس چهار تفاهمنامه  با ارگان‌های مرتبط در حوزه HSE  به  امضاء رسید که مباحث آن در دبیرخانه دائمی استان مازندران پیگیری میشود.

نبیان با اشاره به حوادث و آسیب های کار افزود: عدم توجه به مباحث ایمنی در صنعت ساخت و ساز مبتلابه کل کشور است  که باید با استفاده از ظرفیتی که در این کنفرانس ایجاد شد نسبت به رعایت مباحث HSE دقت نظر بیشتری شود.

وی با اعلام اینکه باید به صورت جدی مباحث این کنفرانس پیگیری و در کشور اجرا شود، گفت: این امر مهم نیازمند همکاری همه دستگاه‌های مرتبط با HSE است.

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطر نشان کرد: در برگزاری این کنفرانس همه عوامل نظام مهندسی ساختمان همکاری مناسبی برای اجرا داشتند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :