مهمان   -  ورود   |   یکشبه,4 فروردين 1398
کد : 225365 تاریخ انتشار : 1395/12/10 زمان انتشار : 11:21:32

پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز مهندس


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران – دفتر نمایندگی بهشهر به نقل از سایت فرمانداری شهرستان بهشهر، سیدخالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر در پیامی تبریکی، مهندسی را تداعی کننده ابتکار، نوآوری و خلاقیت دانست که زمینه ساز رشد و موتور محرك پیشرفت کشور خواهد بود.

متن پیام به شرح زیر است :

نگاه علمی و تخصصی به زندگی بشر در تمام دوران ها اهمیت ویژه‌ای داشته و در این زمینه دانشمندان پرافتخار ایرانی نظیر خواجه نصیرالدین طوسی، فارابی، ابوریحان بیرونی و ابن سینا موید این ادعا و در عصر حاضر نیز الهام بخش طرح‌های نو در جهان به شمار می‌روند.

تقارن پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، تلاقی ارزشمندی از اندیشه مهندسی ایران گذشته و سرمشق قراردادن تلاش‌های آن دوران برای جوانان جویای علم امروز کشور است تا با بهره‌گیری از تجارب کسب شده و استفاده از علم و نوآوری و ایجاد فناوری‌های نوین، حفظ و اعتلای استقلال ایران اسلامی رقم زده شود و دستیابی به افق‌های افتخار بر اساس سند چشم‌انداز مهیا گردد.

اینجانب با تقدیر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی شهرستان این روز را به همه مهندسان ایرانی به ویژه خانواده بزرگ نظام مهندسی بهشهر، توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

سید خالق سجادی 
فرماندار شهرستان بهشهرنظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :