مهمان   -  ورود   |   یکشبه,4 فروردين 1398
کد : 225387 تاریخ انتشار : 1395/12/24 زمان انتشار : 14:36:15

کاشت نهال توسط سرپرست نظام مهندسی آمل به پاسداشت روز درختکاری


به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران- دفتر آمل :سرپرست نظام مهندسی آمل به پاسداشت روز درختکاری اقدام به کاشت نهال در مدرسه شهید سوهانیان و مدرسه نمونه پسرانه آمل نمودند.

ایشان،با اشاره به اهمیت درختان در شهر گفت: درختان علاوه بر اینکه کیفیت هوا را افزایش داده و آلودگی‌ هوا را کاهش می دهند تولید اکسیژن کرده و زیستگاه حیات وحش هستند، همچنین کارکردهای زیبایی‌شناختی، دارند .

وی ادامه داد: همه این عوامل سبب می شود که برای درختان به عنوان موجودی با ارزش احترام قائل شویم و حفاظت از آنها را دراولویت برنامه‌های خود قرار دهیم .

روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، تلنگری است تا بدانیم فرزندان ما و آیندگان، برای ادامه حیات، وابسته به رفتار امروز ما در مقابل حفظ منابع طبیعی هستند . منابع طبیعی و به ویژه جنگل، در طول سال‌های اخیر به شدت آسیب دیده و نیازمند توجه و حمایت مسئولین و همچنین عموم مردم است.در ایام مبارک و فرخنده درختکاری و منابع طبیعی، اقدامات فعالان این عرصه را قدر می‌دانیم و امیدواریم مورد عنایت خداوند قرار گیرند .

هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصتی است تا این سنت حسنه را که از نیاکان ما برجای مانده است به فرزندان خود آموزش دهیم و به رسم میراث داری و امانت داری ، در کاشتن نهال و گسترش زندگی بر این کره خاکی کوشا باشیمنظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :