مهمان   -  ورود   |   یکشبه,4 فروردين 1398
کد : 275609 تاریخ انتشار : 1396/07/15 زمان انتشار : 15:37:02

جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه دفتر نمایندگی با رئیس اداره گاز و بازرسین گاز شهرستان برگزار شد


جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه دفتر نمایندگی با رئیس اداره گاز و بازرسین گاز شهرستان پنجم مهرماه در محل هتل آسمان عباس آباد بمنظور تعامل بیشتر فی مابین اداره گاز و نظام مهندسی شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان - دفتر نمایندگی عباس آباد : در ابتدای جلسه مهندس هادی معبدی به ارائه توضیحات در خصوص روند ارائه خدمات بازرسی گاز پرداخته و گزارشی از عملکرد دفتر نمایندگی ارائه دادند.
نائب رئیس دفتر نمایندگی افزود : با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان مطابق ادوار گذشته کارگروهی متشکل از بازرسین گاز ، نماینده شرکت گاز و آموزش و پرورش تشکیل و از مدارس شهرستان بازدید به عمل آید.
سپس مهندس سلطانی عضو گروه تخصصی مکانیک و بازرس گاز گزارشی از بازدیدهای پروژ ه های در دست اقدام آقای حسن غلامی(پیمانکار گاز) را قرائت نمودندکه با توجه به امهال در رعایت مقررات مبحث 17 و بی توجهی به تذکرات بازرسین و اخطارهای داده شده توسط ریاست محترم اداره گاز از هیأت رئیسه درخواست گردید از پذیرش نقشه های گاز نامبرده از اول آبان به مدت یکماه خودداری گردد.
دیگر مصوبات جلسه به شرح ذیل میباشد:
-قبل از نصب علمک واحدهای تجاری و مسکونی(مجتمع و انبوه ساز) مشترکین موظفندصورتجلسه میزان مصرف کل را از دفترنمایندگی اخذ نمایند.
  -جهت آشنایی با سایت  سی جی اس ، تی بی اس و واحدهای تقلیل فشار (کابینتی) با هماهنگی شرکت گاز شهرستان و معرفی کارشناس مربوطه بازدیدی در تاریخ 01/08/96 انجام گردد.
-جهت رعایت الزاما ت طراحی تاسیسات مکانیکی جلسه ای با کمیته تخصصی معماری در دفتر نمایندگی برگزار گردد.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :