مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,27 اسفند 1397
کد : 275726 تاریخ انتشار : 1396/10/17 زمان انتشار : 17:05:18

تشکیل گروه پایش ساختمانها توسط دفتر نمایندگی بهشهر


به گزارش روابط عمومی ساختمان مازندران _ دفتر نمایندگی بهشهر، گروه پایش ساختمانهای عموماً دولتی شهرستان بهشهر تشکیل شد.
با توجه به جایگاه اجتناب ناپذیر سازمان نظام مهندسی در صنعت ساختمان و تعهدات قانونی ناشی از خدمات، حوادث طبیعی (سیل، زلزله و ...) نقص آشکار عدم وجود برنامه مدون تعمیر و نگهداری از ساختمانها، به دلایل متعدد مانند فرسودگی و ... مشکلات عدیده ای را برای ساختمانها ایجاد می کند.
با توجه به رسالت سازمان و به پیشنهاد رئیس دفتر نمایندگی بهشهر مهندس سینا رضانژاد و تایید هیات رئیسه دفتر، پس از طرح موضوع و هماهنگی با برخی از ادارات شهرستان (آموزش و پرورش، آموزش عالی، بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و ...)و استقبال چشمگیر از این پیشنهاد، اقدام به تشکیل گروه پایش ساختمانها تشکیل شده از رشته های معماری، عمران، برق، مکانیک و شهرسازی نموده که پس از بازدید از وضعیت موجود پروژه ها، اقدام به تنظیم و ارسال گزارش شامل نواقص و پیشنهاد برای رفع نقص به ادارات مطبوع فوق نموده است.

اهم فعالیتهای انجام شده گروه پایش به شرح ذیل می باشد:

الف: پایش مراکز بهداشتی و درمانی
طی چند نوبت بازدید از ساختمانهای بیمارستان امام خمینی بهشهر توسط گروه نواقص موجود به صورت مکتوب تنظیم و به مدیریت محترم بیمارستان آقای دکتر امیرخانلو ارسال گردید.
اعضای محترم این گروه: آقایان مهندس رضانژاد (معماری)، شعربافی (عمران) و زحمتکش (ّبرق)

ب: پایش مراکز آموزشی و دانشگاهی
طی چندین نوبت بازدید از مدارس سطح شهرستان اعم از دوره های ابتدائی، متوسطه اول و دوم و همچنین دانشگاه علم و فن آوری بهشهر، فاز اول این بازدیدها به اتمام رسیده و گزارش آن نیز تنظیم و تحویل اداره آموزش و پرورش شهرستان بهشهر قرار داده شد.
اعضای محترم این گروه: آقایان مهندس رضانژاد و سیگارودی (معماری)، فرشاد (عمران)، ستاری (مکانیک) و زخمتکش (برق)

ج: پایش مراکز نظامی و امنیتی
پس از بازدید از سایت ندامتگاه بهشهر با توجه به شرایط، ابتدا توسط مهندسین نقشه بردار از محل سایت بازدید به عمل آمده و پس از آن کلیه نقشه های داخلی وضع موجود توسط مهندسین معمار تهیه و به ریاست محترم ندامتگاه تحویل داده شد.
اعضای محترم این گروه: آقایان مهندس رضانژاد (معماری)، عسگریان و صفری (عمران)، رضازاده (مکانیک)، نجفی و حسن زاده (نقشه بردار) و زحمتکش (برق)

لازم به ذکر است کلیه فعالیتهای این گروه ها کاملاً رایگان بوده است.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :