مهمان   -  ورود   |   شنبه,3 فروردين 1398
کد : 2775 تاریخ انتشار : 1392/07/16 زمان انتشار : 14:16:54

هشتمین کنگره ملی مهندسی عمران برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، مهندس محسن قربانی خزانه دار شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در آستانه برگزاری کنگره مهندسی عمران گفت : کنگره ملی مهندسی عمران یکی از بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت و شهرسازی می باشد که سه رکن اصلی آن دانشگاه ، صنعت و سازمان و نهادهای دولتی می باشد . دانشگاهیان و پژوهشگران یافته های علمی خود را در این کنگره به فعالین حوزه صنعت عمران و سازمان های دولتی و خصوصی برای بهره گیری در بخش های مختلف حوزه تخصصی شان ارائه می دهند .

وی با اشره به اهمیت این کنگره  برای فعالان و پژوهشگران حوزه عمران کشور گفت : همانگونه که قبلاً اشاره نموده ام ، این کنگره با محوریت دانشگاه ، صنعت ، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی انجام می پذیرد . این کنگره شامل 19 محور تخصصی می باشد و طوری برنامه ریزی شده است که در روزهای برگزاری کنگره فعالان صنعت ساختمان و نهادهای دولتی و خصوصیدر جلسات تخصصی متفاوت با پژوهشگران و اساتید و دانشجویان شروع به بحث و تبادل اطلاعات تخصصی خود می کنند و مشکلات خود را در آن جلسات مطرح و راه حل پیشنهادی را دریافت می کنند . طبق تماسی که با دبیران و مسئولین کمیته های علمی کنگره داشته ام .

مهندس محسن قربانی در خصوص  برنامه های جانبی هشتمین کنگره ملی مهندسی عمران گفت : بغیر از نمایشگاه ها دوره های آموزشی ارتقاء پایة پروانة اشتغال بکار مهندسی ، دوره های آموزشی کوتاه مدت ، کارگاه های تخصصی و برگزاری نشست های تخصصی ،نمایشگاه مقالات پوستری ،نمایشگاه کتاب و بازدید از پروژه های مهم عمران استان جزد برنامه های کنگره می باشد .

خزانه دار شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در پایان افزود : سازمان نظام مهندسی ساختمان همواره حامی برگزاری این سطح از کنگره ها می باشد ، سازمان نظام مهندسی ساختمان در کنفرانس های ششم و هفتم نیز حضور فعال داشته است و از اعضای خود در سراسر کشور می خواهد در این کنگره ملی حضور جدی داشته باشد تا بتوانند از یافته های علمی و نمایشگاهی و کارگاهی این کنگره در جهت خدمت به سازمان نظام مهندسی بهره گیرد . 

 گفتنی است این کنگره در اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار می شود .نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :