مهمان   -  ورود   |   شنبه,3 فروردين 1398
کد : 285783 تاریخ انتشار : 1396/11/15 زمان انتشار : 09:00:18

 جلسه رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و هیات رئیسه دفتر نمایندگی آمل برگزار شد


جلسه مشترک رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل و کارشناسان آن اداره، روز چهارشنبه 27 دی ماه برگزار شد و در آن به گفتگو و تبادل نظر درخصوص انتظارات و دغدغه های مشترک پرداختند.

در این جلسه که به میزبانی هیات رئیسه دفتر نمایندگی آمل برگزار شد ؛ رضا سلیمانی ، رئیس سازمان نظام مهندسی خواستار دریافت لیست پروانه های ساختمانی صادره از مراجع صدور پروانه جهت بررسی ثبت پروژه ها در نظام مهندسی و پیگیری ثبت نهایی پروژه های مسکن مهر شد.

بازدید های فنی از معادن شن و ماسه محدوده شهرستان آمل از دیگر موضوعات مورد گفتگو در این جلسه بود.دراین راستا ، هیات رئیسه نظام مهندسی لزوم بازدیدهای میدانی از معادن با توجه به حساسیت شن و ماسه در کیفیت ساخت را ضروری دانستند.

در ادامه مهندس رمضانی،رئیس اداره راه و شهرسازی ؛ بر لزوم هماهنگی و تعامل بیش از پیش جهت بازدید های نظارت عالیه راه و شهرسازی اشاره و همچنین ضمن اشاره به دستورالعمل های صادره از وزارت راه و شهرسازی و ادارات متبوع درخصوص ضوابط ساخت و ساز برلزوم اهتمام نظام مهندسی و راه و شهرسازی جهت اجرای این دستورالعمل ها تاکید کرد.

درخصوص نظارت بر کیفیت بتن آماده ؛هیات رئیسه نظام مهندسی آمل خواستار تعامل اداره راه و شهرسازی جهت کنترل کیفیت شرکت های بتن آماده شدند که با استقبال رئیس اداره راه و شهرسازی همراه شد.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :