مهمان   -  ورود   |   سه شبه,6 فروردين 1398
کد : 305999 تاریخ انتشار : 1397/06/11 زمان انتشار : 13:18:05

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران به کاروان ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی جاکارتا


مهندس علی نیا رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در پیامی افتخار آفرینی کاروان ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی جاکارتا را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران متن پیام به شرح ذیل است.

بسمه تعالی

افتخار آفرینی کاروان ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی 2018 و کسب بیشترین تعداد مدال در تاریخ بازی های آسیایی ،اراده و غیرت ایرانی را در جهان به نمایش گذاشته و موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه و برانگیخته شدن غرور ملی شد.

پیروزی مقتدرانه توام با رفتار و روحیه پهلوانی و جوانمردی ورزشکاران عزیز کشورمان از یک سو و حضور قدرتمندانه و افتخار آفرینی بانوان ورزشکار ایرانی از سویی دیگر، که کسب ٢٠ مدال طلای بازی ها و کسب بهترین نتایج تیمی در والیبال، بسکتبال، کبدی، و واترپلو و افتخار آفرینی قهرمانان عزیز در تمامی رشته های ورزشی و بویژه کشتی، ووشو، کاراته، تکواندو، دومیدانی، وزنه برداری، صخره نوردی و تنیس روی میز را به همراه داشت موجب شد تا این رویداد شورانگیز و این درخشش برای همه ایرانیان باعث غرور و خوشحالی شود.

اینجانب به نمایندگی از جامعه مهندسی استان مازندران ،درخشش مقتدرانه ورزشکاران عزیز کشورمان در بازیهای آسیایی جاکارتا 2018، را به ملت غیور ایران بوِیژه مردم شریف استان مازندران، ورزشکاران و خانواده های محترم شان، مربیان و دست اندرکاران تیم‌های ورزشی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون ورزشکاران عزیز کشورمان را از ایزد منان آرزومندم.

امیدوارم با توجه به وجود استعدادهای فراوان جوانان نخبه در عرصه های مختلف ورزشی و علمی ، شرایط جهت حضور گسترده آنها در تمامی میادین جهانی هموار شده و شاهد به اهتزاز درامدن پرچم پرافتخار کشور عزیزمان در تمامی عرصه ها و میادین بین المللی و شادی و غرورملی باشیم .

 

سیف الله علی نیا

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :