مهمان   -  ورود   |   سه شبه,6 فروردين 1398
کد : 306001 تاریخ انتشار : 1397/06/12 زمان انتشار : 16:18:15

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران به مناسبت "روز ملی نقشه بردار"مهندس سیف اله علی نیا رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در پیامی فرا رسیدن روز ملی نقشه برداری را به جامعه مهندسان  نقشه بردار تبریگ گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندارن، متن پیام به شرح ذیل است.

 

بسمه تعالی

 

نامگذاری سیزده شهریور مصادف با سالروز ولادت دانشمند برجسته ایرانی ابوریحان بیرونی، که خدمات ارزنده ای را در زمینه مهندسی نقشه برداری و علوم ژئوماتیک به انجام رسانده به عنوان روز مهندسی نقشه برداری در تقویم رسمی کشور ،بیانگر اهمیت و جایگاه این رشته تخصصی در حوزه هاي مختلف ساختمانی، شهرسازی و راه سازی است.

امروزه با گسترش دامنه فعالیت‌های مهندسین و ضرورت حاکم شدن نگاه تخصصی در همه موضوعات توجه به ظرفیت بالای جامعه مهندسی در حوزه نقشه برداری بسیار قابل توجه بوده و ما شاهد نقش آفرینی این عزیزان در بخش های مختلف خدمات مهندسی در سازمان هستیم.

هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران همواره نگاه حمایتی به جامعه مهندسان نقشه بردار داشته به طوری که این سازمان در اجرایی کردن خدمات نقشه برداری در استان نسبت به سایر استان ها پیشرو بوده است.

اینجانب با تقدیر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی نقشه برداری ، این روز را به تمامی مهندسان نقشه بردار کشور به ویژه جامعه نقشه برداری استان تبریک و شادباش عرض نموده و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

 

سیف اله علی نیا

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :