مهمان   -  ورود   |   سه شبه,31 ارديبهشت 1398
کد : 346018 تاریخ انتشار : 1397/07/22 زمان انتشار : 18:07:13

دیدار مشترک رئیس دفتر نمایندگی و دانشکده امام خمینی بهشهر با فرمانده نیروی انتظامی بهشهر


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان مازندران_دفتر نمایندگی بهشهر، مهندس رضانژاد ریاست دفتر و عسگری ریاست دانشکده امام خمینی روز دوشنبه 16مهرماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سرهنگ پاسدار ابراهیم شجاعی فرماندهی محترم بهشهر دیدار کردند.

 مهندس رضانژاد در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از خدمات و زحمات شبانه روزی فرماندهی محترم و پرسنل خدوم این نیرو تقدیر و تشکر نمود. وی در ادامه با بیان این جمله رهبری معظم انقلاب که وظیفه اصلی نیروی انتظامی حفظ ارزشهاست، افزود: نیروی انتظامی شهرستان بهشهر هم اکنون نیز با تقدیم شهدای معظم و جانبازان گرانقدر، در راه تامین امنیت و آسایش مردم و حفظ و اعتلای ارزشها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال مجاهدت است.

 وی ضمن اشاره به همکاری یکسال گذشته دفتر نظام مهندسی بهشهر با تشکیل گروه پایش، خواستار ادامه این همکاری و همچنین همکاری سه جانبه دفتر نمایندگی، دانشکده امام خمینی و نیروی انتظامی شهرستان شد.

 در ادامه مهندس عسگری ریاست دانشگاه امام خمینی ضمن تبریک این روز، آمادگی این دانشکده را جهت هرگونه همکاری با نیروی انتظامی اعلام کرده و از خداوند منان سلامتی همه نیروهای حوزه امنیت را خواهان شد.

در پایان سرهنگ شجاعی فرمانده محترم انتظامی شهرستان بهشهر نیز ضمن تشکر و تاکید بر همکاری سه جانبه و استفاده از پتانسیلهای علمی و عملی نظام مهندسی  و دانشکده، با اشاره به اشراف کامل نیروی انتظامی در حوزه امنیت عمومی شهر فرمود: نیروی انتظامی به لحاظ وظیفه ذاتی خود، در خدمت مردم شهر بوده و با اقتدار کامل، در راه تامین امنیت مردم و ترویج و حفظ ارزشهای والای ایثار و شهادت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و آمادگی برگزاری کلاسهای آموزشی در پلیس فتا و جرائم را اعلام نمود

 
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :