مهمان   -  ورود   |   جمعه,31 خرداد 1398
کد : 346125 تاریخ انتشار : 1397/10/02 زمان انتشار : 13:40:50


جلسه هیات رئیسه و کارشناسان دفتر آمل با حضور اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان برگزار شد


جلسه هیات رئیسه و کارشناسان دفتر آمل روز سه شنبه 27 آذر 1397، با حضور مهندس حمیدرضا مسیبی دبیر هیات رئیسه و مهندس محسن اکبرزاده عضو علی البدل رشته نقشه برداری برگزار شد. این جلسه که با هدف طرح موضوعات، چالشها و پیشنهادات واحدهای مختلف برگزار شد. هر یک از کارشناسان دغدغه ها و سوالات خود را بیان نمودند.

عدم همزمانی تمدید و ارتقا پروانه اشتغال بکار مهندسان در بخش عضویت و صدور پروانه، دشواری تقسیم عادلانه کار به صورت تعاونی در بخش بازرسی گاز، بررسی نقشه های اجرایی در بخش کمیته فنی، لزوم اختصاص توان و توجه بیشتر به امور آزمایشگاه ها جهت پیشبرد و ضرورت پاسخگویی کتبی به استعلامات از جمله موارد مطروحه توسط کارشناسان دفتر بود.

در ادامه مهندس مسیبی و مهندس اکبرزاده بطور موضوعی به پاسخگویی و رفع ابهامات پرداختند و مهندس مسیبی در پاسخ به پیشنهادات واحد کنترل نظارت مبنی بر فراهم نمودن شرایط بهره مندی کارشناسان از کنفرانس ها و سمینارها جهت بکارگیری دانش روز؛ با بیان آنکه پیگیری امور مربوط به واحد کنترل نظارت بر عهده ایشان می باشد، خواستار پیگیریهای مستمر و قوی تر کارشناسان در راستای کنترل نظارت اجرای مقررات ملی در ساختمان ها شدند. وی همچنین اذعان داشت که پیشنهادات موثر و مثبت کارشناسان دفتر؛ پاداش در پی خواهد داشت.

 مهندس مسیبی در پایان در پاسخ به موضوعات مطروحه از طرف کارشناسان خدمات مهندسی؛به لزوم بازنگری موضوعات خدمات مهندسی اشاره نمودند و اظهار داشتند که تسهیل امور ثبت پروژه ها نیازمند بازنگری قوانین و دستورالعمل هاست و از آنجایی که کارشناسان خدمات مهندسی دفاتر در خط مقدم و در ارتباط بلافصل با مالکین و مهندسان می باشند؛ رفع چالشها و بهبود امور جز با عزم، همت و صرف زمان توسط کارشناسان خدمات مهندسی و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات میسر نمی باشد.لذا مقرر شد طی جلساتی بصورت دوره ای به بررسی دستورالعملها و پیشنهادات در این واحد بپردازند.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :