مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 تير 1398
کد : 346134 تاریخ انتشار : 1397/10/04 زمان انتشار : 18:26:46

دیدار معاون فنی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با ریاست سازمان


معاون فنی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مهندس نعمت الله دهبندی با ریاست سازمان دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس دهبندی ضمن تبریک به ریاست سازمان و سایر اعضای هیات مدیره دوره جدید، خلاصه ای از تاریخچه همکاری میان اداره کل نوسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان را ارائه کرده و با توجه به همکاری فعلی در خصوص بررسی فنی مدارس غیردولتی توسط کارشناسان ماده 27 سازمان، آن را در راستای اجرای سیاست های کلی آن اداره کل که همان بهینه سازی مکان های آموزشی و مدارس است، مهم و بی همتا برشمرد.

وی افزود: اهمیت موضوع آن جا بیشتر محسوس است که بدانیم حدود 700 مدرسه غیردولتی در سطح استان داریم که حدود 170 هزار نفر در آنها مشغول به تحصیل هستند.

در ادامه رئیس سازمان دکتر فرشیدرضا حقیقی ضمن خوشامدگویی به معاونت فنی اداره کل نوسازی از این اداره کل به عنوان یکی از نهادهای تخصصی و پیشروی استان نام برد و اظهار داشت: کارشناسان ماده 27 سازمان از هویت حقوقی مستقلی برخوردارند که این سازمان حاضر است با کمک اداره کل نوسازی، سمینار یا کارگاهی جهت ایجاد وحدت رویه در کارشناسی ها و ارتقاء سطح کیفی کارشناسان با کمک اداره کل نوسازی برگزار نماید.

در پایان دکتر حقیقی بر بررسی و بروزرسانی تفاهم نامه همکاری در جلساتی قبل از برگزاری سمینار آموزشی تاکید داشت.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :