مهمان   -  ورود   |   شنبه,26 مرداد 1398
کد : 356185 تاریخ انتشار : 1397/11/06 زمان انتشار : 21:02:57

یازدهمین جلسه هیأت مدیره سازمان برگزار شد+مصوبات


یازدهمین جلسه هیأت مدیره سازمان روز شنبه مورخ 1397/11/06 از ساعت 16 تا 19:30 در محل سازمان برگزار و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد:

1-موضوع تشکیل کمیسیونهای سازمان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد؛ مصوب گردید که تا پایان سال ضرورتی برای تشکیل مجدد کمیسیون به روال سابق وجود ندارد. در سال 98 بنا به تشخیص هیأت مدیره مبتنی بر نیازهای اعلامی در هر مورد، نسبت به تشکیل کمیسیون ها و کارگروه های لازم تصمیم گیری خواهد شد.

2-زمان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده، با دستور کار بودجه پیشنهادی سال 98 مطرح و تاریخ 11 و 25 اسفند سال جاری مصوب گردید.

3-در خصوص تضمین اعتبار اخذ وکالت برای انتخابات بازرسی ابتدا با طرح موضوع به عنوان دستور کار موافقت گردید و مقرر شد دفاتر نمایندگی موظف باشند احراز هویت موکل را به صورت حضوری و با ثبت تصویر و اثر انگشت موکل انجام دهند و به ستاد مرکزی جهت ثبت ارسال شود.

4-در خصوص پروژه های اضافه بنا استحکام بنا که تاکنون در سازمان به ثبت نرسیده اند مطابق مصوبه هیأت مدیره مقرر گردید بنای دریافت شناسنامه فنی و ملکی بر اساس سال وقوع تخلف باشد و مبنای دریافت حق السهم سازمان هم بر مبنای سال ثبت پروژه در سازمان می باشد.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :