مهمان   -  ورود   |   شنبه,26 مرداد 1398
کد : 356192 تاریخ انتشار : 1397/11/10 زمان انتشار : 16:45:20

رئیس گروه مکانیک نظام مهندسی ساختمان مازندران:
وظایف سنگینی برعهده گروه‌های تخصصی قرار دارد و باید تلاش نمود که در جهت ارتقاء فعالیت‌ها اقدام شود


یازدهمین همایش مهندسان مکانیک در هتل میزبان بابلسر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، محمد علی مریخی بعد از ظهر امروز در یازدهمین همایش مکانیک سازمان در سالن همایش میزبان بابلسر اظهار کرد: وظایف سنگینی برعهده گروه‌های تخصصی قرار دارد و باید تلاش نمود که در جهت ارتقاء فعالیت‌ها اقدام شود.

وی به اقدامات انجام شده در گروه تخصصی مکانیک نظام مهندسی ساختمان استان طی مدت 9 ماهه سال جاری اشاره کرد و گفت: به نامه‌ها و مراودات اداری پاسخ مناسب داده و برای اصلاح بخشی از مقررات با سازمان مرکزی مکاتباتی صورت گرفت.

رئیس گروه تخصصی مکانیک نظام مهندسی ساختمان مازندران یادآور شد: در غرب مازندران چالش های در خصوص دفع فاضلاب داشته که برنامه ریزی برای تدوین پیش نویس شیوه نامه ای که مربوط به سیستم تصفیه و دفع فاضلاب انجام شده و از هیأت مدیره درخواست گردیده آئین نامه لازم را تدوین نموده و  برنامه ریزی جهت برگزاری جلسات مشترک با دستگاههای آب و فاضلاب، راه و شهرسازی، بهداشت و محیط زیست انجام گیرد تا به نقطه نظر واحد در ارتباط با تصفیه و دفع فاضلاب رسیده شود.

مهندس مریخی اظهار داشت: در سایر پارامترهای گاز رسانی که قرار است از شرکت گاز برون سپاری شود، و در این بخش هم پیگیری‌های لازم انجام گرفته و برنامه‌ریزی برای انعقاد تفاهمنامه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: چک لیست نظارت در بخش مکانیک تهیه شده است که انتظار رعایت آن توسط اعضای نظام مکانیک داریم.

ایشان با اعلام اینکه در حوزه انتظامی و انضباطی هم جلسه مشترکی با همکاران راه و شهرسازی و سازمان صنعت معدن تجارت برگزار شده است، گفت: در آینده نزدیک مسائل مربوط به کنترل عملکرد مجریان پیمانکاران گاز در دستور کار قرار گیرد.

رئیس گروه تخصصی مکانیک نظام مهندسی ساختمان مازندران ادامه داد: چک لیست بخش آتشنشانی تهیه شده و تفاهمنامه برای برنامه ریزی عملیاتی بازرسی آتشنشانی در دستور کار است.

مهندس محمدعلی مریخی در خاتمه خاطر نشان کرد: بحث آموزش مجریان تاسیسات ساختمان با همکاری فنی و حرفه‌ای در دستور کار قرار دارد که بحث آموزش با درخواست استانداری انجام شده و تفاهم نامه‌ای در این ارتباط امضاء شده است.

در ادامه سخنرانی های علمی توسط آقای مهندس سعید اسلامی با موضوع سیستم های سرمایش و گرمایش، آقای مهندس نقی آراد با موضوع آتش نشانی و آقای دکتر جوادیان طرح پژوهشی مقایسه پکیج و موتورخانه انجام گرفت.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :