مهمان   -  ورود   |   شنبه,26 مرداد 1398
کد : 356200 تاریخ انتشار : 1397/11/15 زمان انتشار : 23:26:19

با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم؛

بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران انتخاب شدند.


به گزارش روابط عمومی سازمان، مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران بعدازظهر امروز دوشنبه 15 بهمن ماه ۹۷ در سالن هلال احمر ساری برگزار شد.

دستور کار اول مجمع، گزارش ریاست سازمان جناب آقای فرشیدرضا حقیقی بوده که ایشان به عنوان چهاردهمین رئیس سازمان به ایراد سخنرانی پرداخت.

رئیس سازمان با پشتوانه 34 هزاری نفری از مهندسان به بیان خط مشی سال آینده اشاره داشته و اظهار داشت: برای بخش کنترل نظارت با تشکیل اداره کنترل نظارت سعی بر کنترل پروژه های شهری و روستایی و پروژه های خارج از چرخه سازمان نظام مهندسی جهت ارائه خدمات در مسیر قانون داشته تا ثابت شود سازمان نظام مهندسی ساختمان در بخش های غیر عمرانی حرف های زیاد برای گفتن دارد.

دکتر حقیقی با اشاره به اقدامات قابل توجه در بخش خدمات مهندسی بیان داشت: سازمان درحال پایش و اصلاح نرم افزار ارجاع کار، تعامل با شهرداری و مراجع صدور پروانه در راستای گزارش نویسی مرحله ای ناظرین به صورت الکترونیکی و نرم افزار گزارش نویسی مجریان می باشد.

ایشان با اشاره به وفاق و همدلی هیأت مدیره در آغاز فعالیت هیأت مدیره دوره هشتم، به تشکیل کارگروه هایی با مسئولیت اعضای هیأت مدیره در جهت سرعت در پیگیری و حصول نتیجه امورات بر حسب اولویت های سازمان، اظهار داشت.

حقیقی با اشاره به رویکرد سازمان در تقویت مستمر آموزش ها افزود: هر اقدامی که در جهت تقویت آموزش حرفه ای اعضا باشد، سازمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. در این راستا کارگاه های آموزشی وال پست، معماری، مکانیک برگزار شده و در هفته جاری همایش تخصصی عمران را پیش رو داریم.

وی شروع سامانه آموزشی و پژوهشی را یک اتفاق خوب دانسته و از صدور گواهینامه آموزشی دوره ارتقا پایه بصورت الکترونیکی خبر داد.

رئیس سازمان از برنامه های سازمان جهت آموزش پرسنل در پیشبرد اهداف سازمان و فراهم آوردن زمینه ای که بر اساس آن توانایی های بالقوه کارمندان به فعل در آمده و در جهت خدمت مطلوب به مهندسین پیشگام باشند.

فرشیدرضا حقیقی در خاتمه با اشاره به اینکه در شیوه نامه جدید نحوه تشکیل و اداره مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان؛ به اجرایی شدن آن توجه نداشته و انتقادات اصلی را متوجه نویسندگان این شیوه نامه دانسته و اذعان داشت: هیات مدیره در تغییر نحوه رای گیری، میزان زمان رای گیری، تغییر شهر رای گیری و حتی شیوه احراز و... اختیاری ندارد و به ناچار باید این نقص در شیوه نامه را بپذیرد. نحوه انتخابات بازرسان توسط خود هیات مدیره از دیگر انتقادات ریاست سازمان بود که اظهار امیدواری نمود که در اصلاح قانون نظام مهندسی، بازرسان با رای مستقیم مهندسان انتخاب شوند.

با وجود مجموعه مشکلات عدم برگزاری انتخابات بازرس خارج از اراده هیات مدیره در دو سال گذشته، این انتخابات با بیش از دو هزار رای با نظارت هیات رئیسه مجمع برگزار شد و با شمارش 2807 رای داخل صندوقها، نتایج انتخابات به شرح زیر اعلام می گردد:

1-مجتبی کمالی با 1276 رای (بازرس اصلی)

2-رامین فرشیدفر با 909 رای (بازرس اصلی)

3-ذبیح اله تیمورزاده مقری با 799 رای (بازرس اصلی)

4-شکراله بور با 664 رای (بازرس علی البدل)

5- محمد هاشم اسلامیان 494 رای

6-محمد خوشتراش با 450 رای

7-علی توکل با 370 رای

8-محمدعلی قاسمیان با 266 راینظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :