مهمان   -  ورود   |   شنبه,26 مرداد 1398
کد : 356201 تاریخ انتشار : 1397/11/19 زمان انتشار : 11:10:00

حضور رئیس و خرانه دار سازمان در نمایشگاه دستاوردهای بسیج در چهل سالگی انقلاب اسلامی


رئیس و خزانه دار سازمان با حضور در نمایشگاه دستاوردهای بسیج در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از غرفه بسیج مهندسین و مجموعه دستاوردها و توانمندی های بسیج بازدید کردند.

دکتر فرشیدرضا حقیقی، رئیس سازمان، در بازدید از غرفه بسیج مهندسین، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تأکید بر لزوم انجام کارهای نو و جدید  خاطرنشان کردند: باید مرزهای دانش شکسته شود و ایرانی ثابت کرده که می تواند این کار را انجام دهد؛ البته در کنار این موضوع برپایی نمایشگاهی اینچنین، باعث اطلاع رسانی بهتر به آحاد مردم شده و با ایجاد انگیزه ای مضاعف در مردم برای تلاشهای بیشتر در راه سازندگی کشور می شود.

ایشان تحقیقات را ریشه حرکت بیشتر انقلاب دانستند و اظهار امیدواری کردند تا با ایجاد فضای همکاری بیشتر با مجموعه بسیج مهندسین بتوانیم گامهای موثری در راه پیشرفت ایران عزیز برداریم.

در ادامه دکتر محمد فیروزیان، خزانه دار سازمان نیز ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران بسیج مهندسین، اشاره داشتند که سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران آمادگی همکاری های نزدیکتر با مجموعه کانون های بسیج مهندسین به عنوان نهادی مردمی را دارد.

در این بازدید، آقای مهندس امامی رییس بسیج مهندسین استان نیز از حضور ریاست و خزانه دار سازمان در این نمایشگاه تشکر کردند و به بیان دستاوردهای مجموعه کانون های بسیج پرداختند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :