مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366240 تاریخ انتشار : 1397/12/10 زمان انتشار : 10:29:47

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر نمایندگی نکا؛
دکتر فیروزیان: 6 کارگروه در سازمان برای مأموریت مشخص با زمان از پیش تعین شده که بتواند نتیجه‌ای مطلوب را برای استان رقم بزند.


به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر محمد فیروزیان در مراسم تجلیل از مهندسان شهرستان نکا به مناسب روز مهندسی، اظهار کرد: در سال جاری با برنامه ریزی هر یک از اعضای هیأت مدیره معین یکی از شهرستان‌های استان شده تا مراسم روز مهندس در همه شهرهای استان با حضور اعضای هیأت مدیره برگزار شود.

وی با اشاره به همکاری مناسبی که بین اعضای شورای شهر و دفتر نمایندگی شهرستان نکا وجود دارد، گفت: از این توسعه تعامل برای رفع مشکلات ساخت وساز باید بهره‌گیری کنیم.

خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به تلاش‌های خواجه نصرالدین طوسی در دوران سخت گام‌های ارزشمندی در حوزه ساخت و ساز کشور برداشته است، گفت: یکی از دلائل نامگذاری این روز به مهندسی به دلیل اقدامات سختکوشانه این مرد بوده است.

وی با تأکید بر سابقه بسیار زیاد کشور در توسعه رشته مهندسی گفت: بنای تخت جمشید، میدان نقش جهان اصفهان و بسیاری از ابنیه‌های تاریخی از نمونه‌های بسیار بزرگی از گذشته مهندسی کشور ما است.

فیروزیان یادآور شد: خدمات مهندسی ما تنها در گذشته باقی نمانده است بلکه متناسب با نیاز روز و زمان پیشرفت‌های چشمگیری در این بخش داشتیم، یکی از اقدامات اثرگذار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توسعه مراکز تربیت مهندس و دانشگاه‌های صنعتی بوده است.

عضو گروه تخصصی برق شورای مرکزی کشور اضافه کرد: دانش و بینش مهندسی همیشه در کشور حاکم بوده است، بعد از انقلاب اسلامی هم نقش مهندسی در دوران دفاع مقدس هم شاهد تلاش و اقدامات اثرگذار مهندسان بودیم و شاهکار آنها پل بزرگ خیبر بوده بعد از دوران دفاع مقدس در دوره سازندگی مهندسان کشور خدمات بسیار اثر گذاری در کشور باقی گذاشتند.

خزانه دار سازمان نظام مهندسی مازندران یادآور شد: سازمان نظام مهندسی با داشتن 35 هزار مهندس یکی از نهادهای غیر دولتی است که از بودجه خودگردان خویش به توسعه خدمات در بخش ساختمان ورود پیدا کرده، البته در راه خدمات رسانی ممکن است با مشکلاتی هم مواجه شده باشد.

فیروزیان با قدردانی از زحمات ریاست سازمان و همراهی اعضای هیأت رئیسه و هیأت مدیره، خرید دفتر نمایندگی نکا از اقدامات ارزشمند دوره هشتم هیأت مدیره سازمان یاد کرد.

وی در پایان با اشاره به وفاق و همدلی که در بین هیأت مدیره سازمان به وجود آمده است، گفت: 6 کارگروه در سازمان برای مأموریت مشخص با زمان از پیش تعین شده که بتواند نتیجه‌ای مطلوب را برای استان رقم بزند.

در ابتدای این مراسم مهندس صادقی نوا رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی نکا گزارشی از فعالیت دفتر را به سمع و نظر مدعوین رساند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :