مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366242 تاریخ انتشار : 1397/12/11 زمان انتشار : 10:28:14

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر نمایندگی بابلسر؛
مهندس محمدنیا: استفاده از ظرفیت سازمان های نظام مهندسی برای توسعه ساخت و ساز و آبادانی کشور می تواند فرصتی باشد


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان مازندران مهندس علی محمدنیا در مراسم جشن روز مهندسی در شهرستان بابلسر با اعلام اینکه نظام مهندسی با جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر بزرگترین صنف کشور می باشد، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت سازمان های نظام مهندسی برای توسعه ساخت و ساز و آبادانی کشور می تواند فرصتی باشد، اما متأسفانه از تمام ظرفیت مهندسان بهره گرفته نمی شود و این تعداد بالا تبدیل به یک تهدید می شود.

وی با اشاره به وظایف خطیر مهندسان در ایجاد امنیت و آرامش در ساخت و ساز خاطرنشان کرد: رعایت اصول حرفه ای نظام مهندسی از دغدغه جدی مهندسان و فعالان این قشر است و عدم توجه به این موضوع باعث بروز مشکلات اقتصادی، اجتماعی و صنفی می‌شود. در این راستا می بایست مهندسي را در همه مسائل زندگي اعم از مسائل اجتماعی، اقتصادی، صنفی و به خصوص اخلاق حرفه ای رعايت گردد.

رئیس کمیسیون مجریان سازمان با اعلام اینکه سازمان به صورت جدی پیگیر خواسته‌های به حق مهندسان است، افزود: در شرایط سخت سال گذشته و با توجه زاویه مدیریتی وزارت راه و شهرسازی با سازمان‌های نظام مهندسی کشور  اعضای هیات مدیره فقط یه فکر حفظ سازمان بوده است.

علی محمدنیا با بیان اینکه تلاش برای حفظ دستاوردهای سازمان و ایجاد تعامل با وزارت خانه از مباحث جدی است که در این دوره از فعالیت هیئت مدیره به صورت ویژه پیگیری می‌شود، افزود: ارتقا فعالیت‌های بیمه‌ای همکاران و  روان سازی خدمات نظام مهندسی از دغدغه‌های جدی هیات مدیره هشتم است.

وی اضافه کرد: هیات مدیره دوره جدید نسبت به دوره گذشته تعامل بسیار خوبی با همدیگر داشته و این امید است با تعامل برون سازمانی نقش مهمی در ارتقا ساخت و ساز در استان داشته باشیم.

مهندس محمدنیا اضافه کرد: در حال حاضر تعامل بسیار مناسبی وزارتخانه با نظام مهندسی دارد، شرایط مدیریتی وزارتخانه با توجه به تغییراتی که انجام شده نوید بخش روزهای خوبی است.

وی در پایان  از هیات رئیسه دفتر نمایندگی بابلسر و کانون مهندسین بابلسر به جهت برگزاری این برنامه قدردانی کرد.

در ابتدا مهندس سهیل عابدینی رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی بابلسر به ایراد سخنرانی پرداختند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :