مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366255 تاریخ انتشار : 1397/12/15 زمان انتشار : 12:58:40

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر نمایندگی امیرکلا؛
مهندس علی نیا: وقت آن رسیده است که سازمان نظام مهندسی فصل جدیدی از فعالیت حرفه ای خودش را تعریف کندبه گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس علی نیا نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی استان با اشاره به ابلاغ تبصره 2 ماده 24 اظهار داشت قوانین و آئین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی نیازمند بازبینی بوده و ما باید نسبت به آسیب شناسی فعالیت حرفه ای خودمان اقدام نمائیم و وقت آن رسیده است که فصل جدیدی در این خصوص تعریف نمائیم.

عضو شورای مرکزی در ادامه یادآور شد علیرغم اینکه ما توفیقات خوبی در طول بیش از دو دهه فعالیت داشتیم.

اما همچنان از اهداف قانون به دور هستیم که دلایل عمده آن عدم آگاهی مردم از نقش و جایگاه مهندسان و نبود درک درست از تفاوت بین یک ساختمان مهندسی ساز و غیر مهندسی و همچنین وجود قوانین و دستورالعمل های موازی و عدم نظارت و بی توجهی برخی از همکاران به وظیفه حرفه ای خودشان می باشد.

علی نیا با اشاره به اینکه مهمترین آرزوی یک خانواده داشتن سرپناه ایمن می باشد به ضرورت و اهتمام جدی همکاران در بخش طراحی و نظارت را جداً تاکید کرد.

علی نیا بیان داشت که توجه دولت به بخش ساختمان علاوه بر رونق اقتصادی و تولید ثروت به اشتغال بالای بخش های زیادی از جامعه در بخش تولیدی و خدماتی می انجامد که امیدوارم ما هرچه سریعتر بتوانیم از این رکود خارج شویم.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :