مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366256 تاریخ انتشار : 1397/12/15 زمان انتشار : 15:27:04

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر رامسر؛
نعمتیان: موارد خوبي در زمينه خدمات مهندسي و كنترل نظارت در حال پیگیری است که به زودی ابلاغ می‌شود.


به گزارش روابط عمومی سازمان، حسین نعمتیان در مراسم جشن روز مهندسی در شهرستان رامسر با تبریک روز مهندسی، اظهار کرد: خواجه نصیرالدین طوسی در دوران خودش خدمات زیادی به کشور و اسلام  داشته است.
وی تصریح کرد: این دانشمند گرامی علاوه بر کارکردهای مناسب علمی استاد اخلاق و عرفان هم بوده است. عضو نظام مهندسی ساختمان مازندران خاطر نشان کرد: خواجه نصیرالدین یک چهره سیاسی بوده است در زمان حمله مغول یک تنه از ارزش‌های اسلامی دفاع کرده بود.
نعمتیان درباره عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، بیان کرد: وحدت و همدلی خاصی در بین اعضای هیأت مدیره سازمان برای رفع مشکلات و چالش‌های مهندسان به وجود آمده است.
وی خاطرنشان کرد: اعضای هیأت رئیسه سازمان با رای کامل همه اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند و این موضوع در نوع خودش بی نظیر بوده است.
رئیس گروه تخصصی عمران سازمان با اعلام اینکه تعامل درون سازمانی در بین اعضای سازمان وجود دارد، گفت: تعامل با شهرداری‌ها، اداره کل راه و شهرسازی و مدیران ارشد به صورت ویژه در دستور کار ما قرار دارد.
وی یادآور شد: در راستای این تعامل به اهداف کلان این سازمان که همان پویایی و کیفیت ساخت و ساز هست، می‌رسیم و این نوع تفاهم بسیار مناسب است.
نعمتیان با اعلام اینکه در زمینه خدمات مهندسی باید هم مردم جامعه و هم مهندسان مدنظر باشند، گفت: موارد خوبي در زمينه خدمات مهندسي و كنترل نظارت در حال پیگیری است که به زودی ابلاغ می‌شود.
مهندس نعمتیان در پايان مجدداً از حضور اعضاي محترم هيئت مديره و بازرسان محترم سازمان حاضر در جشن و مسئولين محترم شهري، شهردار اعضاي محترم شوراي شهر و امام جمعه محترم رامسر و از زحمات هيئت رئيسه محترم دفتر نمايندگي رامسر تشكر و قدرداني نمود. در ابتدا این مراسم علی قمری رئیس دفتر نمایندگی رامسر گزارشی از فعالیت های دفتر بیان نمود.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :