مهمان   -  ورود   |   سه شبه,26 شهريور 1398
کد : 396378 تاریخ انتشار : 1398/03/07 زمان انتشار : 11:47:20

در مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر دفتر جویبار؛
دکتر فیروزیان: هدف از برگزاری همایش روز کار و کارگر در شهرستانها، ارتباط بین بدنه اجرایی صنعت ساختمان و دفاتر نمایندگی بوده است


به گزارش روابط عمومی سازمان، مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و تجلیل از کارگران ساختمانی با حضور دکتر محمد فیروزیان خزانه دار سازمان، مهندس اسد فرماندار محترم شهرستان جویبار، آقای مدانلو بخشدار، مهندس قاسمی شهردار کوهی خیل، آقای ابراهیمی رئیس محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مهندسان و کارگران ساختمانی در محل دفتر نمایندگی برگزار گردید.

در ابتدا مهندس ولی طبرستانی رئیس دفتر نمایندگی ضمن عرض تبریک به مناسبت روز جهانی کارگر بیان داشت: پیشرفت هر شهری در بخش مسکن که نماد و هویت  هر شهری می باشد به دست کارگران توانمند اتفاق می افتد و حضور کارگران است که موجب رشد و شکوفایی شهرها می شود.

در ادامه دکتر محمد فیروزیان ضمن عرض تبریک هفته کار و کارگر و تشکر از حضور مسئولین شهرستانی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان یک سازمان مردم نهاد در راستای اهداف و در راستای حفظ شان و منزلت دفاتر نمایندگی برگزاری مراسم روز کارگر را در دفاتر نمایندگی برگزار نمود. هدف از برگزاری این همایش در شهرستانها، ایجاد رابطه قوی بین بدنه اجرایی صنعت ساختمان با حوزه فنی که سازمان نظام مهندسی ساختمان میباشد، بوده است.

وی اظهار داشت: اعتلای سازمان نظام مهندسی بدون دستان پرتوان کارگرانی که در این حوزه فعالیت می کنند امکان پذیر نیست. هر چقدر که ما در کار مهندسی و طراحی قوی باشیم در عمل دستانی را نیاز داریم که این طرح ها را اجرا نمایند.

خزانه دار سازمان در حوزه ایمنی نیز نکاتی را یادآور شد: 48 درصد حوادث کار در کشور در صنعت ساختمان رخ می دهد؛ در این راستا سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در سالهای گذشته زمینه آموزش حدود یازده هزار نفر را در بخش ایمنی فراهم نمود.

دکتر فیروزیان در خاتمه سخنان خود تشریح نمود: ساختمان سرمایه ملی است ما باید دست به دست هم دهیم و ساختمان هایی بسازیم تا ضمن حفظ سرمایه های ملی، مردم با آرامش خیال در آنها سکنی گزینند. وی در پایان از زحمات هیات رئیسه و پرسنل دفتر نمایندگی جهت برگزاری این همایش تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مراسم آقای ابراهیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این مراسم ضمن اشاره به حوادث ناشی از کار در سال های 96 و 97 بیان داشت که ما باید در حوزه آموزش و ایمنی به جایی برسیم که شاهد هیچ حادثه ای در کارگاه های ساختمانی نباشیم. وی از همکاری همه جانبه دفتر نمایندگی در زمینه بازدید های دوره ای ایمنی با اداره کار قدردانی نمود.

در پایان مراسم با اهدای هدایایی از کارگران برتر ساختمانی شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :