مهمان   -  ورود   |   پنج شنبه,30 آبان 1398
کد : 396428 تاریخ انتشار : 1398/04/19 زمان انتشار : 13:06:03

دکتر محمد فیروزیان خزانه دار سازمان:
ارائه خدمات بیمه ای جامع، بخش مهمی از برنامه های سازمان در جهت رفاه و بهبود وضعیت اقتصادی مهندسان و خانواده های آنان است/ ثبت نام بیمه تکمیلی درمان تا 29 تیرماه ادامه خواهد داشت


خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان فی مابین سازمان و بیمه دانا خبر داد و  بیان داشت: اعضای محترم می توانند جهت ثبت نام تا 29 تیرماه از طریق وب سایت سازمان ثبت نام نمایند.

دکتر محمد فیروزیان در گفتگو با روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، ضمن اعلام خبر آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اظهار داشت: بر اساس قرارداد فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران و شرکت بیمه دانا، زمان ثبت نام جهت برخورداری از این بیمه تا پایان تیر ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بر اساس این قرارداد هر یک از اعضا می توانند علاوه بر ثبت نام همسر، فرزند خود در صورتی که پدر و مادر تحت تکفلشان باشند نیز جهت استفاده از این بیمه ثبت نام نمایند.

عضو گروه تخصصی برق نظام مهندسی کشور بیان داشت: انعقاد قرارداد و برقراری تعهدات بیمه ای، منوط به ثبت نام حداقل 2000 نفر بیمه شده در طرح بیمه تکمیل درمان می باشد که امیدواریم این موضوع با استقبال همکاران مواجه گردد.  

خزانه دار سازمان با اعلام اینکه ارائه خدمات بیمه ای به طور جامع جزو بخش های مهم برنامه های سازمان جهت رفاه و بهبود وضعیت اقتصادی مهندسان است، گفت: بر اساس قرارداد منعقده حق بیمه، خدمات بیمه تکمیل درمان در قالب 2 طرح و با پوشش ها و حق بیمه متفاوت ارائه می شود و به اعضای هر نفر ماهیانه در طرح یک 53500 و در طرح دو 108700 تومان خواهد بود.

وی در ادامه افزود: افرادی که تمایل به استفاده از خدمات این بیمه دارند باید با مراجعه به وب سایت سازمان و ورود به سامانه ثبت نام بیمه و وارد نمودن شماره عضویت خود به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور به سامانه وارد شده و پس از ثبت نام و پرداخت اینترنتی، فرم ثبت نام را چاپ و به همراه کپی کارت ملی و کپی تمام صفحات شناسنامه به دفتر نمایندگی شهر مربوطه تحویل نمایند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :