مهمان   -  ورود   |   پنج شنبه,30 آبان 1398
کد : 406428 تاریخ انتشار : 1398/04/20 زمان انتشار : 12:43:08

در دیدار رئیس و هیأت رئیسه سازمان با هیئت رییسه دفتر و کانون مهندسین نوشهر مطرح شد:
تأکید بر اهمیت نقش آموزش‌های کیفی در بهبود ارائه خدمات مهندسی و اجرای مقررات ملی ساختمان


در دیداری که روز چهارشنبه 98/04/19 مابین رئیس و هیأت رئیسه سازمان با هیئت‌رئیسه دفتر نظام‌مهندسی و اعضای هیئت‌مدیره کانون مهندسین نوشهر در محل سازمان برگزار شد، مهم‌ترین دغدغه‌ها و شرایط ارائه خدمات سازمان در نوشهر موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان؛ در این دیدار دکتر حقیقی با تأکید بر اهمیت نقش آموزش‌های کیفی در بهبود ارائه خدمات مهندسیو اجرای مقررات ملی ساختمان، تعامل با کانون‌های مهندسین درچارچوب مصادیق قانونی را یک راهبرد هوشمندانه برای ارتقای بهره‌وری سازمانی و کیفی سازی خدمات به مهندسان دانست.
دکتر فرشیدرضا حقیقی با تأکید ویژه‌ بر پیگیری موضوعات مرتبط با دفاتر نمایندگی سازمان در سطح استان و به‌خصوص شهر نوشهر، بر جایگاه صنفی و تخصصی این دفاتر به‌عنوان بازوهای خدماتی و اجرایی سازمان تأکید کرد و خواستار توجه بیشتر به جلب نظرات، مشارکت و همکاری مهندسان عضو در دفاتر نمایندگی شد.
در این دیدار مهندس فرجی پول رئیس دفتر نمایندگی با بیان مسایل خاص شهر و دفتر نمایندگی نوشهر، بر استفاده از تمام ظرفیت های اعضای هیأت رئیسه دفتر در شهر، شورا و شهرداری تأکید نمود و در خصوص موضوع ساختمان و زمین دفتر نمایندگی نوشهر مسائلی را مطرح نمودند.
در ادامه این دیدار اعضای دفتر نمایندگی و کانون مهندسین نوشهر نیز ضمن ارائه دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌های خود از حمایت‌های سازمان  قدردانی داشته و بر ارتباطات و تعاملات اداری شهری در نوشهر توضیحاتی ارائه نمودند.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :