مهمان   -  ورود   |   جمعه,1 تير 1397
کد : 154123 تاریخ انتشار : 1393/12/06 زمان انتشار : 09:34:30

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با هیئت مدیره نظام مهندسی ، کانون مهندسین و انجمن مهندسین مجری آمل به مناسبت روز مهندس


رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار آمل بمناسبت پنجم اسفند ماه ، روز ملی مهندس با حضور در ساختمان نظام مهندسی شهرستان آمل با هئیت مدیره نظام مهندسی ، کانون مهندسین ، انجمن مهندسین مجری و جمعی از مهندسین از نزدیک دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار ضمن تبریک روز مهندس به جامعه ی مهندسین و قدردانی از تلاش های این قشر زحمت کش اظهار داشت : روز مهندس روز تجلیل از با استعدادترین و باهوش‌ترین افراد جامعه و روز پاسداشت خودباوری ، خلاقیت ، ابتکار ، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل می‌باشد .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر برگزاری نشست های هم اندیشی بین جامعه مهندسین و مجموعه شورا و شهرداری افزود : امیدوارم این نشست ها تحت کارگروه های مختلف حداقل فصلی یک بار صورت گیرد تا قبل از اجرای پروژه ها بتوانیم از پتانسیل های مهندسین در بحث مبلمان و زیبا سازی شهری و اجرای صحیح پروژه ها استفاده کنیم .
وی ادامه داد : نگاه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به جامعه ی مهندسین مثبت است و از انتقادات و پیشنهادات و همفکری با جامعه ی مهندسین در بحث پروژه های شهری استقبال می کنیم .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس گفت : آثار مثبت حضور مهندسان در همه ابعاد زندگی انسان‌ها قابل مشاهده است ، تجلی کار و هنر مهندس فقط در ساخت و ساز نیست بلکه همه عرصه‌های توسعه و آبادانی کشور مرهون زحمات مهندسان است .
شهردار آمل مهندسین را بازوی توانمند و یاری رسان مدیریت شهری دانست و افزود : شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل آمادگی دارد تا نشست های بیشتری با جامعه ی مهندسین در خصوص اجرای پروژه ها ، ساخت و سازهای شهری و مباحث مرتبط با شهر داشته باشد  وی با اشاره به وارد شدن نسل جدید فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به عرصه کار افزود : امیدوارم بتوانیم با همفکری نظام مهندسی ، شورا و شهرداری در راستای بکارگیری از ظرفیت های مهندسین جوان گام های مثبتی برداریم .
فرشید لیتکوهی رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آمل در این دیدار ضمن قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در خصوص تعامل با نظام مهندسی گفت : بزرگداشت یاد و نام پرآوازه خواجه نصیرالدین طوسی ارج نهادن به زحمات و تلاشهای مردان و زنان عرصه های عمرانی توسعه کشور است .
مجتبی کمالی رئیس انجمن مهندسین مجری شهرستان آمل نیز در این دیدار گفت : همکاری و هماهنگی جامعه ی مهندسین ، شورا و شهرداری فرآیند ساخت و ساز را بهبود می بخشد و امیدوارم با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری در جهت عمران و آبادانی و جذب توریسم و گردشگر بتوانیم گام های خوبی برداریم .نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :