مهمان   -  ورود   |   جمعه,1 تير 1397
کد : 154161 تاریخ انتشار : 1393/12/08 زمان انتشار : 11:47:26

جشن روز مهندس دفتر نمایندگی کلاردشت برگزار شد


به گزارش روابط عمومی سازمان- دفتر نمایندگی کلاردشت ، جشن روز مهندس دفتر کلاردشت در شامگاه چهارشنبه ششم اسفند ماه در محل تالار باغ سبز با همکاری کانون مهندسین برگزار شد.
این مراسم با حضور شهردار ، مشاور فرماندار ، اعضای شورای شهر ، رئیس شورای شهرستان ، رئیس بهزیستی ، رئیس آموزش و پرورش ، نائب رئیس دفتر نمایندگی چالوس ، رئیس کانون چالوس ، رئیس دانشگاه گلدشت و اعضای هیات مدیره سازمان دکتر اصفهانی زاده و مهندس صابرحسینی و مهندس نعمتیان و بازرس سازمان آقای مهندس ساروی برگزار شد.
پس از عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت روز مهندس توسط رئیس دفتر نمایندگی دکتر میربابایی و رئیس کانون مهندس رفیع نژاد ، مهندس نعمتیان و مهندس ساروی یاد خواجه نصیر طوسی را گرامی داشته و روز مهندس را تبریک گفته و به ارائه مطالبی درخصوص مسائل مهندسی و سازمانی پرداختند.
از جمله بخشهای این جشن پس از خیر مقدم و سخنرانی و پذیرایی اولیه ؛ اجرای موسیقی زنده در سه بخش ، مسابقه نقاشی بین کودکان مهندسین و اهدای جوایز به آثار برگزیده ، اهدای لوح یادبود به مهندسین درگذشته و اهدای جوایز و لوح تقدیر به برگزیدگان در بخشهای مهندس نمونه ، کارگر نمونه ، استاد کار نمونه ، کارآفرین نمونه ، پیمانکار نمونه و تقدیر از پرسنل زحمتکش دفتر نمایندگی بود.  
در خاتمه پس از صرف شام بین مهندسین و خانواده آنها به طور مجزا قرعه کشی انجام گرفته و به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان جوایزی به عنوان یادبود اهدا گردید.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :