مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 184302 تاریخ انتشار : 1394/03/17 زمان انتشار : 11:34:03

مصوبات شورای اداری شهرستان چالوس در خصوص حقوق شهروندی و امنیت عمومی اعلام شد


سومین صورتجلسه شورای اداری مورخ هفتم خرداد 94 ابلاغ گردید .

پیرو دعوتنامه شورای اداری شهرستان چالوس جلسه با حضور فرماندار ، امام جمعه ؛ نماینده مردم شهرستانهای چالوس ، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی و کلیه اعضای شورای اداری شهرستان چالوس در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد .

 سخنرانان جلسه به بررسی و تبادل اخبار و اطلاعات درخصوص مسائل و معضلات شهروندان و مردم منطقه پرداختند . مصوباتی این جلسه بدین شرح اعلام گردید
 
مقرر گردید کلیه ادارت ، نهادها و دستگاههای اجرایی در راستای اجرایی شدن طرح صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی را با بازرسین این ستاد آقایان احمد علیزاده و عباس بابایی نژاد داشته باشند .

 مقرر گردید کلیه ادارات ، نهادها و  دستگاههای اجرایی نسبت به تعیین کارشناس برای تکمیل و پیگیری فرم های ستاد صیانت طرح صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اقدام نمایند .

 مقرر گردید با توجه به در پیش بودن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) کلیه دستگاه ها همکاری لازم را با سپاه ناحیه مقاومت داشته باشند .

مقرر گردید کلیه مدیران شهرستان در راستای تحقق شعار سال 94 که توسط مقام معظم رهبری به نام دولت ملت همدلی و همزبانی نامگذاری شده در دیدارهای مردمی که سه شنبه ها در مساجد سطح شهرستان برگزار میگردد ، پیگیری کامل تا رفع مشکل مردم را داشته باشند .

 مقرر گردید مدیران دستگاهها و ادارات در دیدارهای مردمی روز جمعه ضمن هماهنگی با دفتر امام جمعه محترم با آمادگی کامل در مسجد جامع شهرستان چالوس در راستای پاسخ گویی به مشکلات مردم حضور یابند . - مقرر گردید کلیه دستگاهها و ادارات با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تمهیدات لازم را برای تجهیز وسایل نقلیه داشته باشند .







    

 



نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :