مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,7 خرداد 1397
کد : 215231 تاریخ انتشار : 1395/09/29 زمان انتشار : 11:59:13

مراسم تکریم و معارفه هیأت رئیسه سال اول و دوم هیأت مدیره دوره هفتم سازمان برگزار شد


مراسم تکریم و معارفه اعضای هیأت رئیسه سال اول و دوم هیأت مدیره دوره هفتم سازمان، روز دوشنبه 29آذرماه با حضور اعضای هیأت رئیسه سال اول و دوم هیأت مدیره دوره هفتم و کارکنان ستاد سازمان در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، ، مهران فرصت رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران با تاکید بر روحیه کارگروهی در سازمان اظهار داشت: در هیأت رئیسه این دوره نگاه سیستمی به تمامی فرایندها وجود دارد و هر یک از کارکنان دارای نقش و جایگاه ویژه ای هستند.

وی با بیان اینکه در هر سازمانی ، نیروی انسانی سرمایه های معنوی آن سازمان می باشند خاطرنشان کرد: اخلاق مداری در انجام امور شغلی مربوطه و رعایت صداقت و امانت داری  در به انجام رساندن وظایف حائز اهمیت است.

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران با تاکید بر تکریم ارباب رجوع بیان داشت:با توجه به رویکرد هیأت مدیره دوره هفتم در رعایت اداب مربوط به تکریم مراجعه کنندگان به سازمان ، در این دوره نیز همانند دوره گذشته توجه ویژه ای به این بخش خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هیأت رئیسه دوره گذشته در تدوین آیین نامه انظباطی سازمان عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با 300 پرسنل در حال ارائه خدمات اداری و صنفی به اعضا است در جهت تقویت نظامندی و قانون محوری فعالیت ها ، آیین نامه انضباطی در این دوره اجرایی خواهد شد.

در ادامه محسن قربانی رئیس سازمان در هیأت رئیسه سال اول هیأت مدیره دوره هفتم ، از همراهی و همکاری کارکنان در طی یکسال در دستیابی به اهداف سازمان قدردانی کرد.

وی با اشاره به سیاست گذاری ها و تصمیمات اخذ شده در دوره گذشته اظهار داشت: مصوبات به انجام رسیده در راستای چشم انداز و اهداف کلان سازمان بوده و بازخورد آن در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

محمد فیروزیان نایب رئیس اول سازمان در هیأت رئیسه دوره گذشته با اشاره به ترکیب جدید هیدت رئیسه سازمان اظهار داشت: با توجه به تجربیات موجود در یکسال آینده چرخه اداری و سازمانی به نحو مطلوب تری اداره خواهد شد.

وی با اشاره به رویکرد هیأت رئیسه دوره قبل در ایجاد فضای کاری مناسب گفت: در دوره گذشته در حوزه مدیریتی شرایطی مهیا بود که مسئولیتی که به هر بخش واگذار شده بود با توجه به فضای بازعملیاتی ، به خوبی به انجام رسید.

فیروزیان افزود: در صدد بودیم با رویکرد ازادسازی فضای کاری تمامی پتانسیل های بالقوه کارکنا را بالفعل تبدیل کنیم تا در نهایت خدمات مناسبی به جامعه مهندسی و مردم ارائه شود.

سودابه مهری نایب رئیس دوم سازمان در هیأت رئیسه دوره گذشته و دبیر سازمان در دوره جدید، با تاکید بر رویکرد تعاملی هیأت مدیره با کارکنان اظهار داشت:این رویکرد در به انجام رسیدن امور کاری نقش بسزایی داشته و در هیأت رئیسه دوره گذشته همراه این جهت گیری مد نظر قرار گرفته و مطئنا با تداوم این نگاه ، در رشد و تعالی سازمان و تحقق اهداف سازمانی تسریع خواهد شد.

وی افزود: هیأت رئیسه دوره جدید با تلاش و کارایی هر یک از کارکنان  ، در ارتقاء جایگاه سازمان و جامعه مهندسی اقدامات موثری را به انجام خواهد رساند .

علی محمدنیا اطاقسرا دبیر هیأت رئیسه سازمان در دوره گذشته و نایب رئیس دوم در دوره جدید ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان ستاد و دفاترنمایندگی سازمان ، به نحوه مدیریت دفاترنمایندگی سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: واگذاری مدیریت دفاتر نمایندگی به کارکنان سازمان در دوره گذشته رخداد بزرگی بود که با رضایت بخش عمده ای از جامعه مهندسی همراه بود .

احمدرضا گران خزانه دار سازمان در دوره گذشته و دوره جدید با اشاره به آغاز رویکردهای جدید در دوره گذشته اظهار داشت: امید داریم فرایندی که در دوره گذشته شروع شد در این دوره ادامه دهیم و در این رویکرد جدید ،اهداف و برنامه های جامعه مهندسی و کارکنان محقق شود.

کامران حسن زاده نایب رئیس اول سازمان در دوره جدید با اشاره به خط مشی و برنامه ها هیأت رئیسه جدید اظهار داشت: امید داریم در چار چوب قانون ،برنامه هایی را که در دستور کار قرار دارد با همکاری و همدلی کارکنان اجرایی کنیم.

در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی رئیس نظام مهندسی ساختمان و کارکنان سازمان، از تلاش های هیأت رئیسه سال اول ، هیأت مدیره دوره هفتم در طی یکسال گذشته قدردانی شد.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :