مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 ارديبهشت 1397
کد : 2701 تاریخ انتشار : 1392/07/06 زمان انتشار : 10:42:20

نهادینه سازی اخلاق در حرفه مهندسی ضروری است


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، مهندس سید مهدی هاشمی رئيس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: در حرفه مهندسي يك سري از ارزش ها بايد برجسته و به نمايش گذاشته شود كه مهمترين اين ارزش ها اخلاق است كه بايد در كشور نهادينه سازي شود.

مهندس سید مهدي هاشمي ظهر پنجشنبه در سومين گردهمايي آموزشي مديران و كارشناسان روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان سراسر كشور در مشهد اظهار كرد: جنگ ما جنگ ارزش ها و ضد ارزش ها بود و در هيچ جنگي اين چنين جبهه اي شكل نگرفت كه تمام ابرقدرت هاي مادي در مقابل ابرقدرت معنوي جهان صف بندي كنند.

وي با اشاره به پيروزي در جنگ تحميلي با توكل و توسل افزود: اين سرزمين به بركت اين ارزش ها و پايداري بر آن پايدار مانده است.

مهندس سید مهدی هاشمي ابراز كرد: يكي از وظايف اصلي روابط عمومي معرفي ارزش ها و تبليغ آنهاست كه وقتي در يك سازمان شكل مي گيرد محور ارزش هايش علم و فن و هنر آن سازمان است.

رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور تصريح كرد: اين نيروي انساني ارزشمند بوده كه در سطوح مختلف توانست نام اين كشور و جايگاه آن را در سطح جهان ارتقاء دهد.

وي تاكيد كرد: نيروي انساني متعهد بر پايه تفكر اسلامي و تعقل حاكم بر ارزش ها جايگاه كشور را در سطح دنيا نمايان و برجسته كرد.

مهندس سید مهدی هاشمي با اشاره به ارزش هاي قانون و مقررات ايمني، رفاه، زيبايي و اقتصادي بودن و از همه مهمتر رضايت مندي گفت: تا اين ارزش ها شناخته نشده و به آن نپرداخته باشيم متبلور و محقق نخواهند شد.

رئيس كميسيون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: براي شناخت اين ارزش ها و تبليغ آنها بايد قدم برداريم تا به نتيجه و دستاورد مهمي برسيم.

وي خطاب به اعضاي سازمان نظام مهندسي ساختمان افزود: با استفاده از تجربه گذشته و توجه به بحث آموزش و مطالعه و تفكر در جهت اهداف سازمان نظام مهندسي برنامه ريزي كنيد تا به سمت ارتقاء و پيشرفت حركت كنيد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :