مهمان   -  ورود   |   شنبه,26 مرداد 1398
کد : 326010 تاریخ انتشار : 1397/07/02 زمان انتشار : 14:25:46

حضور رئیس و نایب رئیس اول سازمان در جمع مهندسین جویبار


جلسه ای با حضور مهندس سیف اله علی نیا رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و خانم دکتر سودابه مهری نایب رئیس اول سازمان و جمعی از مهندسین فعال شهر کوهی خیل و هم چنین گروه های تخصصی و کنترل نظارت و کمیته مجریان دفتر نظام جویبار در خصوص بررسی مشکلات پروژه های شهر کوهی خیل در روز یک شنبه اول مهر ماه در محل دفتر نمایندگی جویبار برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مهندس طبرستانی رئیس دفتر جویبار ضمن عرض خیر مقدم در خصوص عملکرد دفتر در سال 97 توضیحاتی بیان نمودند.

سپس آقای مهندس علی نیا ضمن عرض تسلیت به مناسب ایام محرم و حادثه تروریستی اهواز به تشریح مسائل سازمان پرداختند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با اشاره به ابلاغیه های اخیر وزارت راه و شهرسازی در خصوص بحث نظام ارجاع کار و انحلال دفاتر طراحی بیان داشت همه این اقدامات در راستای حفظ موجودیت سازمان صورت پذیرفت.

وی در ادامه افزود اقدامات خوبی در بخش رفاهی در خصوص معرفی اعضا جهت دریافت وام به بانک های عامل صورت پذیرفت.

ایشان در خصوص بازرسی ایمنی اظهار داشت ، با توجه به اینکه استان مازندران دبیرخانه دائمی HSE در کشور هست طرحی در هیات مدیره استان به تصویب رسید که طی آن از پانصد نفر از مهندسین پایه 1 و 2 در پروژه های گروه ج و د در بخش بازرسی ایمنی استفاده گردد که فراخوان برگزاری دوره های آموزشی  به  زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

هم چنین ایشان از انعقاد تفاهم نامه با مدیر کل بیمه فراگیر در خصوص بیمه مهندسین خبر داد.

در ادامه این نشست خانم دکتر سودابه مهری نایب رئیس اول سازمان در خصوص مصوبات هیات مدیره در دوره اخیر به بیان مطالبی پرداختند از جمله به افزایش تعداد کار مهندسین تاسیسات  در صورت تکمیل %75 ظرفیت اشتغال و هم چنین برگزاری دوره های متعدد آموزشی در سطح استان.

در ادامه ایشان اظهار داشت هیات مدیره سازمان تمام تلاش خود را جهت انجام فعالیت ها در  هر شهر توسط مهندسین بومی ، انجام خواهد داد.

در پایان مهندسین فعال در شهر کوهی خیل و همچنین کمیته مجریان به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداختند که آقای مهندس علی نیا اطمینان دادند که پیگیر حل مشکلات خواهند شد و نتیجه آنرا بزودی اعلام خواهند نمود.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :