مهمان   -  ورود   |   سه شبه,31 ارديبهشت 1398
کد : 346070 تاریخ انتشار : 1397/09/10 زمان انتشار : 09:38:18

تأکید هیات رئیسه سازمان بر تعامل با کانون‌های مهندسین


به گزارش روابط عمومی سازمان، اعضای هیات مدیره کانون مهندسین ساری با هیأت رییسه سازمان دیدار کردند.

رئیس هیات مدیره کانون مهندسین مهندسین ساری در این دیدار ضمن عرض تبریک به هیات رئیسه جدید سازمان، اظهار کرد: امید است هیات رئیسه جدید، منشا خدمات خیر و موثر باشد.

مهندس نیما احتشامی افزود: انتخاب افراد موثر در هیات رئیسه سازمان، می‌تواند به درک درست و دریافت مشترک در حوزه مهندسی منجر شود.

وی خواستار توجه بیشتر به کانون‌های مهندسی و مباحث آموزشی از سوی سازمان نظام مهندسی استان شد.

در ادامه این نشست رئیس سازمان با تشکر از حضور هیات مدیره کانون مهندسین ساری، اظهار کرد: کانون‌های مهندسین می توانند بازوان فکری سازمان‌ نظام مهندسی استان باشند.

حقیقی با تأکید بر حمایت از ظرفیت های قانونی کانون‌های مهندسین، افزود: در مباحث رفاهی و آموزشی هم، تلاش ما بر تعامل و هم‌افزایی است.

 

وی گفت: اهداف مشترک بین سازمان نظام مهندسی و کانون‌های مهندسین، زمینه همکاری های مشترک را فراهم می‌کند که در نهایت باعث رشد فضای ساخت و ساز می‌شود.

همچنین هیات مدیره کانون مهندسین بابلسر هم با هیات رئیسه سازمان دیدار داشتند.

رئیس هیات مدیره کانون مهندسین بابلسر در این دیدار با عرض تبریک به هیات رئیسه جدید، بر وحدت و همکاری بیشتر برای رفع مسائل حوزه مهندسان تاکید کرد.

مهندس فرزین طاهریان گفت: هیات مدیره کانون مهندسین بابلسر برای همکاری با سازمان نظام مهندسی استان و هیات رئیسه جدید، از آمادگی لازم برخوردار است.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :