مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,31 تير 1398
کد : 346136 تاریخ انتشار : 1397/10/08 زمان انتشار : 10:45:31

نایب رئیس دوم سازمان:
سازمان در نظر دارد فیلم های آموزشی برای مهندسان آماده نماید


دکتر حسین نعمتیان نایب رئیس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در کارگاه آموزشی "درس های زلزله 21 آبان کرمانشاه-سرپل ذهاب" که با همت کانون مهندسین قائمشهر برگزار شد، با اشاره به مناسبت 5 دی ماه، روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی اظهار داشت: در چهل سال گذشته (از زلزله 1357 طبس تا زلزله 1396 کرمانشاه) به طور متوسط هر هشت سال یک زلزله ویرانگر را شاهد بودیم.

وی با تاکید به نظم نظارتی در اجرای وال پست اظهار داشت: از زمان انتشار ویرایش اول استاندارد 2800 ایران تا به امروز که ویرایش چهارم منتشر شده است، طراحی و اجرای سازه روز به روز تکامل یافته است اما در این بین نباید از اجرای اجزای غیر سازه ای غافل ماند.

نایب رئیس دوم سازمان افزود: پخش آنلاین کارگاه های آموزشی که مجری آن سازمان بوده، آغاز گردیده که سازمان در صدد این است که به پیشنهاد و پیگیری ریاست سازمان صدور گواهینامه الکترونیکی نیز در دستور کار قرار دارد.

وی همچنین اعلام داشت که با هماهنگی با ریاست سازمان و هیات مدیره، سازمان قصد دارد در راستای کاهش هزینه‌های برگزاری سمینارهای آموزشی، صرفه‌جویی در وقت اعضا و سهولت دسترسی به آموزش‌ها برای کلیه مهندسان عضو سازمان، اقدام به تهیه فیلم های آموزشی و بارگزاری آن در سایت سازمان نماید.
در پایان دکتر نعمتیان با اشاره به راه اندازی بخش ارتباط مستقیم با ریاست سازمان افزود: بدون هیچ واسطه نقطه نظرات خود در راستای اعتلای سازمان با دکتر حقیقی ریاست سازمان در میان گذارید.
سخنران علمی همایش دکتر حبیب اکبرزاده بنگر عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران بوده اند.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :