مهمان   -  ورود   |   جمعه,31 خرداد 1398
کد : 356202 تاریخ انتشار : 1397/11/19 زمان انتشار : 14:47:58

نایب رئیس دوم سازمان:

10 کارگاه تخصصی حوزه مهندسی عمران در مازندران برگزار شده است


نایب رئیس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به اینکه 45 درصد از اعضای نظام مهندسی مازندران را مهندسان عمران تشکیل می‌دهند، گفت: برگزاری 10 کارگاه با توجه به نیازهای روز برای این گروه تخصصی برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان، حسین نعمتیان در چهارمین همایش تخصصی مهندسان عمران عضو سازمان در سالن اریکه آریایی آمل اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران 36 هزار عضو دارد که 16 هزار نفر آنها مهندس عمران هستند که از این تعداد حدود 8400 نفر داری پروانه کار هستند.
وی خاطر نشان کرد: بیش از 45 درصد اعضای سازمان را مهندسان عمران تشکیل می‌دهند.
رئیس گروه تخصصی عمران یادآور شد: در گروه تخصصی مباحث و دغدغه‌های این قشر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. برخی از مباحثی که در اختیار هیأت مدیره  محترم استان بوده است مصوبه دریافت شده و در سایر موارد نیاز به مصوبه‌ای ملی می باشد.
نایب رئیس دوم سازمان اضافه کرد: در دو سال گذشته بیش از 10 کارگاه‌های تخصصی در زمینه وال پست، ژئوتکنیک، بتن و مقاوم سازی ساختمانی در شهرهای مختلف استان برگزار کردیم.
رئیس گروه تخصصی مهندسان عمران مازندران خاطر نشان کرد: کارگروهی در ارتباط با تدوین شیوه نامه صلاحیت طراحی، نظارت و اجرای گودبرداری خاک در دستور کار گروه تخصصی قرار داشته و بنا داریم در این زمینه با کیفیت مناسب‌تر خدمات ارائه دهیم.
وی یادآور شد: از کانون‌های مهندسین نور، بابلسر، قائمشهر و نوشهر و دفتر نمایندگی نظام بابل که تقویم آموزشی آنها در راستای محورهای مورد نظر کمیته آموزش و گروه تخصصی عمران نظام مهندسی کارگاه‌هاي تخصصی وال پست اجرا کردند سپاس و قدردانی دارم.
ايشان در پايان از همكاري هيأت مديره و ساير واحدهاي سازمان در تصويب و برگزاري اين همايش تشكر و قدرداني كردند.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :