مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366252 تاریخ انتشار : 1397/12/15 زمان انتشار : 15:16:00

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر نمایندگی تنکابن؛

عادل منصورکیایی: خدمات نظام مهندسی ساختمان در سطح استان ارتقاء می‌یابد


به گزارش روابط عمومی سازمان، عادل منصور کیایی در مراسم جشن روز مهندسی در تنکابن که با همکاری کانون مهندسین این شهر برگزار گردید، ضمن تبریک به مناسبت این روز، اظهار کرد: هیأت مدیره دور هشتم حدود 6 ماه از فعالیت خویش را با وفاق و همدلی آغاز کرده و تعامل بسیار مناسبی بین اعضا برای توسعه خدمات مهندسی وجود دارد.
وی اضافه کرد: همه تلاش هیأت مدیره که تجربیات بسیار مناسبی در رشته مهندسی و مدیریت دارند، پیگیری مطالبات و خواسته‌های به حق مهندسان در سطح استان مازندران است.
عضو هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران با اعلام اینکه با توجه به تیم قوی که در هیأت مدیره بسته شده است، توقع ما در شهر تنکابن از مدیران و دست اندرکاران افزایش یافته است، تصریح کرد: اعتلای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یکی از خواسته‌های به حقی است که در این دوره هیأت مدیره دسترسی به آن دور از انتظار نیست.
منصورکیایی در پایان با اعلام اینکه بیش از 22 سال از تاسیس و قانون نظام مهندسی می‌گذرد، گفت: در گذشته تلاش‌های بسیاری زیادی برای ایجاد تشکل‌های مرتبط با نظام مهندسی در شهر تنکابن انجام شده است، باید از زحمات ارزنده پیشکسوتان تقدیر و تشکر کنم.
در ابتدای مراسم امیر ملایی گزارشی از فعالیت دفتر در سال 97 ارائه دادند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :