مهمان   -  ورود   |   یکشبه,5 خرداد 1398
کد : 366253 تاریخ انتشار : 1397/12/15 زمان انتشار : 12:05:25

در مراسم برگزاری جشن مهندسی دفتر نمایندگی فریدونکنار؛
جلال نورالله زاده: تعامل سازمان با دستگاه های اجرایی استان مساعد است.


به گزارش روابط عمومی سازمان، جشن روز مهندسی شهرستان فریدونکنار با همت کانون مهندسین فریدونکنار و اعضای هیات مدیره سازمان و با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و اعضای هیات مدیره سازمان در سالن اریکه آریایی آمل برگزار شد.
در ابتدای مراسم مهندس اصغری رئیس دفتر نمایندگی فریدونکنار ضمن تبریک به مناسبت روز مهندسی و خیرمقدم به گزارشی از عملکرد دفتر در سال 97 ارائه کرد.
در ادامه مهندس جلال نورالله زاده زواردهی با تبریک فرخنده زادروز دانشمند حکیم خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندسی از عملکرد دفتر و همکاری با مجموعه کانون ها تقدیر نمود و اظهار داشت: در ابتدا تعامل خوب اعضای هیات محترم با انتخاب حداکثری اعضای هیات رئیسه نوید روزهای خوب برای سازمان بوده است و در حال حاضر هم تعامل سازمان با دستگاه های اجرایی استان مساعد است.
وی افزود: با تعامل امروز وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان و استفاده از ظرفیت های موجود به نظام مهندسی می تواند در صنعت ساخت و ساز کشور و حتی صدور خدمات فنی و مهندسی مثمر ثمر باشد.
نورالله زاده در پایان افزود: رعایت قوانین بخصوص قوانین و مقررات ملی ساختمان از دغدغه های بزرگ سازمان می باشد و برنامه های زیادی در راستای اجرای صحیح آن در حال تصمیم گیری است.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :