مهمان   -  ورود   |   سه شبه,31 ارديبهشت 1398
کد : 366270 تاریخ انتشار : 1397/12/20 زمان انتشار : 16:39:36

سومین دوره مسابقات فوتسال هیات رئیسه دفاتر نمایندگی و هیئت مدیره کانونها برگزار شد


به گزارش روابط عمومی سازمان، این دوره از مسابقات با حضور 14 تیم  از شهرهای مختلف استان در سالن مخابرات بابل برگزار شد که در ابتدا تیمها به صورت گروهی مسابقه دادند. پس از انجام مسابقات حذفی؛ در فینال این مسابقات تیم بابل ب با نتیجه 6 بر 2 تیم نوشهر را شکست داده و به مقام قهرمانی رسید. در بازی رده بندی تیم بهشهر با نتیجه 5 بر یک تیم بابل الف را شکست داده و به مقام سوم نائل آمد. بدین ترتیب تیمهای بابل ب، نوشهر و بهشهر به مقام اول تا سوم دست یافتند. همچنین تیم بابل الف به عنوان تیم اخلاق معرفی گردید.

در مراسم اختتامیه مهندس محسن اکبرزاده دبیر کمیسیون ورزش هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد انگیزه و نشاط مابین اعضای هیات رئیسه دفاتر عنوان کرد: این مسابقات با همکاری ریاست، هیأت رئیسه و هیأت مدیره سازمان در دوره رده سنی در حال برگزاری می باشد.

اکبرزاده در ادامه از همکاری کانونهای مهندسین سطح استان که به عنوان بازوان اجرایی این مسابقات بوده اند، عنوان داشت: از میزبانی کانون مهندسین بابل و همکاری کمیسیون ورزش سازمان و زحمات آقای دکتر محمد عنایت تبار مسئول برگزاری مسابقات و دیگر اعضای هیات اجرایی قدردانی دارم.

عضو هیأت مدیره سازمان در پایان از زحمات و حمایت های آقای محسن قربانی رئیس کمیسیون ورزش اعلام قدردانی داشته است.

همچنین از زحمات مهندس محمد بابکی به عنوان آغازگر و برگزار کننده اولین دوره این مسابقات تقدیر بعمل آمد.

 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :